Milí návštevníci, dovoľte, aby sme vás informovali, že Slovenské národné divadlo sa pri organizácii svojich kultúrnych podujatí…

Milí návštevníci,

dovoľte, aby sme vás informovali, že Slovenské národné divadlo sa pri organizácii svojich kultúrnych podujatí riadi aktuálne platnými právnymi predpismi upravujúcimi túto oblasť a tiež Covid automatom a Kultúrnym semaforom, ktorý je priebežne aktualizovaný pre jednotlivé okresy SR.

🟢 Keďže Bratislava sa momentálne nachádza v zelenej farbe v stupni „Monitoring“, zostávajú naše brány otvorené všetkým návštevníkom, teda kategórii „Základ“ pri maximálnej kapacite 500 divákov na predstavení v interiéri.

🟠 Až v prípade, že by bola Bratislava presunutá do oranžovej fázy „Ostražitosť“, prejdeme do režimu OTP. V takom prípade sa návštevy divadla budú môcť zúčastniť len osoby očkované, testované (72 h PCR/LAMP test alebo 48 h Ag test) alebo tie, ktoré ochorenie covid-19 prekonali nie viac než pred 180 dňami. Kapacita predstavení pritom zostane zachovaná – maximálne 500 divákov v interiéri.

🔴 Pri 1. stupni ohrozenia, v červenej fáze, zostaneme v režime OTP, no kapacitu zredukujeme na 250 divákov v interiéri.

👉 Pri kúpe vstupeniek majte preto na pamäti, že momentálne platné opatrenia sa v budúcnosti môžu meniť a ovplyvniť to, za akých podmienok sa budete môcť zúčastniť na plánovanom predstavení.

😷 V záujme ochrany nás všetkých aj naďalej platí, že naši návštevníci majú povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty, pri vstupe do budovy si vydezinfikovať ruky a vzdialenosť menšiu než 2 metre prekračovať len s osobami zo spoločnej domácnosti. Ďakujeme, že aj naďalej chránite seba i ostatných.

Napriek všetkým prípadným budúcim obmedzeniam sa tešíme vašej priazni k Slovenskému národnému divadlu a veríme vo vašu skorú návštevu!


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Klarisky Diškurz: August 1968

Št aug 19 , 2021
AUGUST 1968 Priami účastníci protestov sa podelia so svojimi spomienkami. Historické okamihy občianskych nepokojov, ktoré nasledovali po okupácii, si pripomenieme s ich priamymi účastníkmi. O svojich pocitoch nad stratou nádejí na slobodu nám priamo v Klariských porozprávajú v tej dobe čerství študenti Filozofickej fakulty Univerzity Komenského: Jana Plichtová (psychologička a […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close