Medzi 25 osobnosťami politického, vedeckého, kultúrneho a spoločenského života, ktoré včera počas slávnostného večera ocenila pr…

Medzi 25 osobnosťami politického, vedeckého, kultúrneho a spoločenského života, ktoré včera počas slávnostného večera ocenila prezidentka SR Zuzana Čaputová, bol aj operný spevák Sergej Kopčák, ktorý bol dlhoročným členom Opery SND. Svojim interpretačným umením nadchýnal publikum nielen doma, ale aj na najvýznamnejších svetových scénach.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová mu udelila Rad Ľudovíta Štúra II. triedy za mimoriadne šírenie dobrého mena SR v zahraničí.

Srdečne blahoželáme!

📷 Prezidentská kancelária


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Lamačská beseda po dvoch rokoch opäť s divákmi - nenechajte si ju ujsť. V utorok 10. mája o 17:30 v hornej zasadačke Kina Lamač.

Po máj 9 , 2022
Lamačská beseda po dvoch rokoch opäť s divákmi – nenechajte si ju ujsť. V utorok 10. mája o 17:30 v hornej zasadačke Kina Lamač. Autor správy a foto Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač on Facebook Zdroj Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač on […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close