MÁTE VIDEÁ ZO VČERAJŠIEHO NEOZNÁMENÉHO VEREJNÉHO ZHROMAŽDENIA❓ POŠLITE NÁM ICH📨 SPRÁVANIE NIEKTORÝCH ÚČASTNÍKOV ZHROMAŽDENIA BUD…

MÁTE VIDEÁ ZO VČERAJŠIEHO NEOZNÁMENÉHO VEREJNÉHO ZHROMAŽDENIA❓
POŠLITE NÁM ICH📨
SPRÁVANIE NIEKTORÝCH ÚČASTNÍKOV ZHROMAŽDENIA BUDE MAŤ DOHRU☝️

👉Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave sa v súvislosti so včerajším neoznámeným verejným zhromaždením obracajú na verejnosť so žiadosťou o spoluprácu.
V prípade, ak občania disponujú audiovizuálnymi záznamami, zachytávajúcimi protiprávne konania účastníkov včerajšieho neoznámeného zhromaždenia vo vzťahu k občanom Bratislavy alebo k návštevníkom mesta (napr. fyzické napadnutia, výtržnosti a podobne), žiadame ich aby ich poskytli polícii za účelom ďalšieho objasňovania.
👉Po ich analýze bude prebiehať stotožňovanie trestne zodpovedných osôb a príslušné útvary Policajného zboru budú vykonávať úkony smerujúce k vyvodeniu možnej trestno-právnej zodpovednosti.
👉Súčasne žiadame občanov, aby nám za účelom objasnenia tohto skutku poskytli informácie k mužovi na nižšie priloženej fotografii.
👉Záznamy môžu občania:
✅odovzdať na USB, alebo CD, osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru,
✅emailom na adresu krpzba@minv.sk,
✅prostredníctvom stránok na úschovu videí,
✅alebo formou súkromnej správy na oficiálnej FB stránke POLÍCIA SR – BRATISLAVSKÝ KRAJ.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Školenie operátorov

Pi júl 30 , 2021
Efektívnejší a rýchlejší. Mestská polícia Bratislava buduje v týchto dňoch nové operačné stredisko, ktoré prepojí v reálnom čase všetky zložky integrovaného záchranného systému, Policajného zboru a mestskej polície. Bratislava – hlavné mesto SR bude na Slovensku unikátna, keďže budeme na našom území všetci používať rovnaký systém. Obyvateľkám a obyvateľom to […]

Mohlo by Vás zaujímať