Martin Svrček je najväčšia nádej slovenskej cyklistiky! 🚴 Hneď v prológu Okolo Slovenska 🇸🇰 sa umiestnil do elitnej desiatky. ⭐…

Martin Svrček je najväčšia nádej slovenskej cyklistiky! 🚴

Hneď v prológu Okolo Slovenska 🇸🇰 sa umiestnil do elitnej desiatky. ⭐️ Neskoršie výsledky mu nanešťastie skomplikovala kopcovitá etapa v Banskej Štiavnici. ⛰️

👉 Prológ (Petržalka) – Obsadil 9. miesto zo 145, + 22″ sekúnd na víťaza.

👉 1. etapa (Šamorín > Trnava) – Obsadil 10. miesto zo 143, + 32″ sekúnd na víťaza.

👉 2. etapa (Hlohovec > Banská Štiavnica) – Obsadil 36. miesto zo 135, + 08’08“ minút na víťaza.

👉 3. etapa (Detva > Spišská Nová Ves) – Obsadil 33. miesto so 128, + 08’08“ minút na víťaza.

Tieto preteky bral aj ako prípravu na Majstrovstvá sveta, 🌏 na ktorých bude reprezentovať Slovensko 🇸🇰 už tento týždeň! 🚴

Maťo držíme Ti palce na Majstrovstvách sveta, aby sa ti podarilo dosiahnuť, čo najlepší výkon a najmä, aby si si preteky užil! 🍀❤️