„ MAL REČÍ AKO … “ SKÚŠAŤ MAXIMÁLNU RÝCHLOSŤ VOZIDLA V MESTE❓ BRATISLAVSKÝ DOPRAVÁCI MU UŽ VYSVETLILI,ŽE TO NIE JE DOBRÝ NÁPAD…

„ MAL REČÍ AKO … “
SKÚŠAŤ MAXIMÁLNU RÝCHLOSŤ VOZIDLA V MESTE❓
BRATISLAVSKÝ DOPRAVÁCI MU UŽ VYSVETLILI,ŽE TO NIE JE DOBRÝ NÁPAD👎

✅Formou súkromných správ a emailov ste nás upozornili na fanúšika rýchly áut, ktorý je známy aj z virtuálneho priestoru svojimi videami, zachytávajúcimi v mnohých prípadoch aj nedodržiavanie maximálnej dovolenej rýchlosti v cestnej premávke.
✅Jednu z jeho posledných „spanilých“ jázd mu prekazili bratislavskí dopravní policajti. Ich pozornosti neunikla jeho jazda vozidlom zn. Fiat Abarth po Nábreží Armádneho generála Ludvika Svobodu v Bratislave. V úseku kde je dovolená maximálna rýchlosť 50 km/h, sa ručička na tachometri vyšplhala až na 108 km/h. Hliadka toto vozidlo zákonným spôsobom zastavila a vodiča podrobila kontrole.
✅Vodičovi policajti opäť pripomenuli niektoré ustanovenia zákona o cestnej premávke – najmä tie, ktoré sa týkajú dodržiavania maximálnej povolenej rýchlosti v obci, a uložili mu blokovú pokutu vo výške 400 ,-€, ktorú vodič na mieste zaplatil.
👉Aj v tejto súvislosti apelujeme na VŠETKÝCH účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali ustanovenia zákona o cestnej premávke, neohrozovali ostatných účastníkov a boli voči nim zodpovední❗


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Naše baby zvíťazili na turnaji v Nitre nad českým Přerovom 👏👏👏

So sep 18 , 2021
Naše baby zvíťazili na turnaji v Nitre nad českým Přerovom 👏👏👏 Autor správy, zdroj a foto VKP Bratislava on Facebook