Krádež

KOLIESKA NA NÁKUPNOM VOZÍKU SÚ TAKÉ ŽE:
UTEKAJÚ BEZ ZAPLATENIA CEZ VCHOD DO PREDAJNE

V súvislosti s vyšetrovaním trestného činu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb na videu.

Podľa zistených informácii ku krádeži došlo dňa 21.08.2021 v čase od 14:45 h – 15:10 h v piatom bratislavskom okrese. V uvedenom čase mali doposiaľ nestotožnené osoby odcudziť rôzny tovar z predajne potravín na Muchovom námestí, a to tak, že si ho najprv naložili do nákupného vozíka a následne s ním odišli mimo pokladničnej zóny bez zaplatenia.

Poškodenej spoločnosti vznikla takýmto konaním škoda vo výške 301,99,- eur.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na videu, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na našej FB stránke.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🥳 Výborná správa! Bratislava dnes vo vekovej kategórii 50+ dosiahla 75 % plnú zaočkovanosť. Znamená to, že pri prepínaní Covid s...

Št sep 23 , 2021
🥳 Výborná správa! Bratislava dnes vo vekovej kategórii 50+ dosiahla 75 % plnú zaočkovanosť. Znamená to, že pri prepínaní Covid semafora sa farba nášho mesta bude znižovať o dva stupne oproti farbe, akú by sme na základe incidencie a ostatných parametrov semafora mali mať. Ďakujeme, že chránite seba, svoje okolie […]