JEDNA ULICA A DVE POZITÍVNE DYCHOVÉ SKÚŠKY V PRIEBEHU 8 MINÚT 🍻 ➡️ Dnes ráno hliadka oddelenia špeciálnych kontrol Krajského do…

JEDNA ULICA A DVE POZITÍVNE DYCHOVÉ SKÚŠKY V PRIEBEHU 8 MINÚT 🍻

➡️ Dnes ráno hliadka oddelenia špeciálnych kontrol Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave v rámci zvýšeného dohľadu BUDÍK zastavila a kontrolovala na Panónskej ulici v Petržalke iba tri vozidlá, z ktorých dvaja vodiči mali pozitívnu dychovú skúšku.
➡️ Výsledok dychovej skúšky u 50-ročného muža mal hodnotu 0,41 mg/l, čo predstavuje 0,85 promile a 45-ročná žena ,,nafúkala“ 0,53 mg/l, čo predstavuje 1,10 promile.

☝️ Opakovane upozorňujeme vodičov, aby nejazdili pod vplyvom alkoholu. Zbytočne ohrozujete seba a ostatných účastníkov cestnej premávky. Keď ste požívali alkohol nejazdite a radšej si zabezpečte odvoz osobou, ktorá nie je pod vplyvom alkoholu.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Železničky Žilinskej župy

Št jún 16 , 2022
🚂UŽ STE NAVŠTÍVILI LESNÉ ŽELEZNIČKY ŽILINSKÉHO KRAJA? 🌲 V rámci objavovania krás nášho kraja môžete spoznať aj unikátne železničky Žilinskej župy. Kedysi slúžili na prepravu dreva, dnes sú vyhľadávanou turistickou atrakciou. Vychutnajte si jedinečnú atmosféru jazdy historickými lesnými železničkami a prevezte sa toto leto vláčikom po Považskej lesnej železnici v […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close