JEDEN VYZÝVAL POLICAJTOV NA BITKU, DRUHÝ ZLOMIL POLICAJTOVI RUKU OBAJA ZADRŽANÍ TERAZ SEDIA V CELE 👮👮 ➡ Policajti sa počas služ…

JEDEN VYZÝVAL POLICAJTOV NA BITKU, DRUHÝ ZLOMIL POLICAJTOVI RUKU
OBAJA ZADRŽANÍ TERAZ SEDIA V CELE 👮👮

➡ Policajti sa počas služieb dostávajú do rôznorodých situácií o čom svedčia aj ďalšie dva prípady, ktoré sa stali počas uplynulého víkendu.

1️⃣ Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku boli vyslaní v Pezinku na Bratislavskú ulicu, kde sa pohyboval chodec pod vplyvom alkoholu, ktorý zámerne vstupoval na vozovku do cestnej premávky medzi vozidlá. Po príchode policajných hliadok na miesto sa naďalej aj voči nim správal agresívne, urážal ich a vyzýval na bitku. Ani na výzvy, aby upustil od konania nereagoval. Nakoniec sa pokúsil udrieť jedného z policajtov do brucha, čo sa mu však nepodarilo nakoľko policajt jeho úder zablokoval. Agresívny muž bol obmedzený na osobnej slobode, pričom neustále kládol aktívny odpor.

➡ Voči agresívnemu mužovi bolo vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku začaté trestné stíhanie pre prečin útoku na verejného činiteľa. 41-ročný zadržaný muž bol umiestnený v cele policajného zaistenia na vytriezvenie.

2️⃣ K ďalšiemu útoku na verejného činiteľa došlo v Petržalke, počas toho ako bola policajná hliadka vyslaná na preverenie oznámenia v zmysle ktorého sa v jednom z bytov na Vranovskej ulici mal nachádzať agresívny vnuk, ktorý sa pod vplyvom alkoholu vyhrážal zabitím svojej babke. Policajti po príchode na miesto zistili, že sa jedná o 31-ročného Mária, ktorý počas toho ako mu boli nasadzované putá, udrel lakťom jedného z členov hliadky. Pri služobnom zákroku 31-ročný muž spôsobil ďalšiemu policajtovi zlomeninu pravej ruky.

➡ 31-ročnému Máriovi bolo vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V vznesené obvinenie z prečinu útoku na verejného činiteľa a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V STRUKOVINÁCH SME SEBESTAČNÍ NA 1️⃣2️⃣0️⃣ % 💪 V uplynulom roku poľnohospodári dopestovali na našich poliach až 🟢 29 248 ton st...

Po dec 12 , 2022
V STRUKOVINÁCH SME SEBESTAČNÍ NA 1️⃣2️⃣0️⃣ % 💪 V uplynulom roku poľnohospodári dopestovali na našich poliach až 🟢 29 248 ton strukovín. 🟢 Nárast produkcie majú na svedomí väčšie zberové plochy. Pozitívne sa to odzrkadlilo aj na strukovinovej sebestačnosti Slovenska, ktorá dosiahla 120 %. 👌 Najviac zastúpenou strukovinou na poliach […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close