Informácie pre fanúšikov v súvislosti so zápasom so Sereďou

ŠK Slovan Bratislava nepožiadal ŠKF Sereď o vstupenky pre našich fanúšikov.

Po dlhej diskusii s organizátorom sobotňajšieho zápasu (ŠKF Sereď) o vstupenkách pre fanúšikov belasých, sme vo štvrtok podvečer obdržali informáciu, že sektor hostí nebudeme mať na tento zápas k dispozícii a naši fanúšikovia budú na jednej tribúne spoločne s fanúšikmi Serede.

V danej situácii sme sa z bezpečnostných dôvodov rozhodli nereflektovať na takúto ponuku vstupeniek pre našich fanúšikov. O našom rozhodnutí sme informovali aj nadriadené orgány ligy a veríme, že zaujmú v tomto prípade tvrdé stanovisko.

Veľmi nás tieto okolnosti mrzia a veríme, že do budúcnosti sa spoločne vyhneme podobným „rozhodnutiam“, keď zostáva hosťujúci fanúšik akéhokoľvek klubu a štandardné podmienky pre neho na poslednom mieste.

Našich fanúšikov týmto žiadame, aby do Trnavy na zápas proti ŠKF Sereď necestovali.


Dôležité upozornenie pre fanúšikov ŠK Slovan. Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🔴Máte svoje vstupenky? CHOĎ%E VŠE#CI D# DIV%DLA!* Program nájdete tu 👇 www.novadrama.sk 🎭 #theatre #divadelnyustav #divadla#n...

Pi máj 13 , 2022
🔴Máte svoje vstupenky? CHOĎ%E VŠE#CI D# DIV%DLA!* Program nájdete tu 👇 www.novadrama.sk 🎭 #theatre #divadelnyustav #divadla#novadrama #novadrama2022 #zijemedivadlom #studio12 #prospero #peace💙💛 Autor správy, foto a správu publikoval Divadelný ústav on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close