HORÚCA LETNÁ NOC V MESTE 🔥🌃 SKONČILA BITKOU CUDZINCOV👊 👉Až trojročný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny 22…

HORÚCA LETNÁ NOC V MESTE 🔥🌃
SKONČILA BITKOU CUDZINCOV👊

👉Až trojročný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny
22-ročnému Markovi, občanovi Rakúska, ktorému už vzniesol obvinenie poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I. Obvineniu čelí z prečinu výtržníctva a prečinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.
👉V sobotu (19.06.2021) krátko pred 05.00 h pristúpil k v súčasnosti už obvinenému Markovi v uliciach starého mesta poškodený muž. Po krátkom rozhovore ho Marko fyzicky napadol úderom do oblasti tváre. Po tomto z miesta odišiel. Poškodený však aj napriek tomu za Markom prišiel znova, pričom znova sa situácia zopakovala. Tento krát však poškodený zostal ležať na zemi so zraneniami v oblasti tváre, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.
👉Na miesto bola privolaná hliadka polície, ktorá muža obmedzila na osobnej slobode. Muž bol následne eskortovaný na príslušné oddelenie Policajného zboru a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní.

📸: ILUSTRAČNÝ ZÁBER


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Zberateľstvo je stále aktuálne

Po jún 21 , 2021
Zberateľstvo je stále aktuálne 🔎 Do Incheby v piatok a sobotu 18. a 19. júna smerovali zberatelia 🧐 z rôznych kútov Slovenska, aby si obohatili svoje zbierky o zaujímavé exponáty. 🤩 Zrejme najväčší záujem, podobne ako v roku 2019, zaznamenal exkluzívny predaj nulaeurovej suvenírovej 💶 eurobankovky, ktorá sa v dvoch […]