HOBÁCI VYBOJOVALI EXTRALIGU DORASTU PRE DÚBRAVKU🏒 Dorastenci hokejového klubu HOBA sa po základnej časti prebojovali do play-off…

HOBÁCI VYBOJOVALI EXTRALIGU DORASTU PRE DÚBRAVKU🏒
Dorastenci hokejového klubu HOBA sa po základnej časti prebojovali do play-off l. ligy dorastu. Včerajším posledným piatym stretnutím série hranej na 3 víťazné stretnutia zvíťazili na ľade Hamuliakova 2:4 a celkovo na zápasy 3:2. Týmto výsledkom si zabezpečili premiérovo v histórii klubu účasť v najvyššej slovenskej lige dorastu, extralige. Bratislava týmto úspechom mladých Dúbravčanov bude mať v tejto celoslovenskej súťaži okrem Slovana Bratislava aj druhého svojho zástupcu.
👉Cestou za týmto úspechom boli okrem zvládnutých zápasov v základnej časti súťaže aj výborne odohrané náročné stretnutia v play-off, ktoré mali vysokú športovú úroveň. K športovým výkonom prispeli aj diváci, ktorých sa na dúbravskom zimnom štadióne posledné dve kolá stretlo vyše 300 v jednom zápase, a spoločne tak vytvorili výbornú športovú atmosféru. Podobná atmosféra zavládla aj na včerajšom, najdôležitejšom stretnutí klubu v jeho histórii. V Hamuliakove vytvorili priaznivci nášho klubu hráčom domáce prostredie a tí sa im odvďačili výborným športovým výkonom a postupom do extraligy.
👉Za postup do najvyššej súťaže dorastu sa zaslúžili hráči:
Šimon Paulička, Peter Vannay, Adam Fabri, Branislav Javor, Lukáš Janičina, Samuel Borucký, Dmytro Iliasov, Bruno Bajza, Michal Cibulka, Samuel Špaček, Daniel Romhin, Denis Kostolányi, Samuel Saňa, Šimon Obušek, Samuel Tisovčík, Tomáš Šeleng, Jaroslav Kovář, Roman Grishin, Matej Méri, Peter Lepieš, Juraj Krásnohorský, Samuel Švenda, Goran Valovič, Peter Hajduk, Lukáš Miertuš, Jakub Habla, Matej Kasa, Dávid Gálik, Alex Mišiak, Patrik Slabej, Martin Ružička,
👉Tréneri: Miroslav Huntata, Martin Gálik, Peter Kristián, Peter Veselovský,
Mentálny kouč: Petra Pačesová.

👍Poďakovanie okrem hráčov a trénerov patrí hlavne ich rodičom, ktorí chlapcov a klub podporovali a neustále im aj fandili. Spolu s ďalšími fanúšikmi boli hnacím motorom nášho úspešného tímu.
Tento úspech je aj úspechom všetkých, ktorí v minulosti v našom drese hrávali a taktiež všetkých, ktorí podporovali a podporujú aktivity nášho klubu.
Plne si uvedomujeme, že nás čaká veľa roboty, nakoľko nechceme hrať najvyššiu súťaž len jednu sezónu, ale chceme v nej dať priestor aj mladším hráčom, ktorí obliekajú náš dres.
Všetkým veľmi pekne ďakujeme!


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ďakujeme, že ste nám držali palce 💙🦅🦅🦅 MAJSTRI! 🏆 #hcslovan #vernislovanu

Ne máj 1 , 2022
Ďakujeme, že ste nám držali palce 💙🦅🦅🦅 MAJSTRI! 🏆 #hcslovan #vernislovanu Autor správy, zdroj a foto HC SLOVAN Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close