HĽADÁTE PRÁCU? Ak ste absolvovali akreditovaný kurz opatrovania v minimálnom rozsahu 220 odpracovaných hodín, alebo máte ukonče…

HĽADÁTE PRÁCU?

Ak ste absolvovali akreditovaný kurz opatrovania v minimálnom rozsahu 220 odpracovaných hodín, alebo máte ukončené úplné stredné vzdelanie v odbore so zameraním na opatrovníctvo či poskytovanie zdravotníckej starostlivosti, táto pracovná pozícia je určite práve pre vás.

Do Agentúry sociálnych služieb na Robotníckej ulici obsadzujeme ľudí, ktorí zabezpečujú jednoduché pomocné činnosti v domácnosti klienta.
Ak vás pracovná ponuka zaujala, viac informácií sa dozviete na tomto odkaze: https://www.banskabystrica.sk/oznamy-mesta/2022/opatrovatelka-v-terene/.

Ďalšie voľné pracovné pozície nájdete na webovej stránke mesta v sekcii Zamestnanie v samospráve tu: https://www.banskabystrica.sk/oznamy-mesta/kategorie-oznamov-mesta/zamestnanie-v-samosprave/.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

S Trnavou historicky piate finále: Aké boli tie predošlé?

Št máj 5 , 2022
Historický prierez doterajších pohárových finále so Spartakom ⚽💙 Historický prehľad pohárových finále so Spartakom Trnava. Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close