GAMEFAIR 2021

PRE VŠETKÝCH MILOVNÍKOV EŠPORTU, TECHNOLÓGIÍ A HIER ZAJTRA ZAČÍNA GAMEFAIR 2021 🎮🕹

Pozývame Vás na herno-technologický festival Gamefair Košice 2021. Podujatie bude sprevádzané okrem turnaja v počítačových hrách 👾 aj programom pre návštevníkov. Čakajú na vás 🎮 herné zóny, 🗣 prednášky zo sveta IT, marketingu, rôzne workshopy a vystúpia aj youtuberi, streameri.

Gamefair 2021 predstavuje hybridné podujatie. Atmosféru eventu môžete zažiť naživo priamo v Košiciach, ale taktiež aj na online platformách ako Twitch či Facebook.

Event bude prebiehať:
🔴 onlline: 24. septembra
📍 v KASÁRNE/KULTURPARK, ale aj online: 25. – 26. septembra

ℹ️ Viac informácií nájdete na: https://21games.sk/gamefair-2021-najvacsi-herno-technologicky-festival-na-vychodnom-slovensku/

👉 Svoju účasť na Gamefair 2021 môžete potvrdiť tu: https://fb.me/e/47axqhKwo

👏 Podujatie podporilo mesto Košice v rámci grantovej výzvy zameranej na participáciu verejnosti na kultúrnych a športových podujatiach.

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

TVOJ PRODUKT PRE KRAJ: BIO HREJIVÝ VANKÚŠIK 🧵

Št sep 23 , 2021
Ako ďalší produkt v rámci kampane Tvoj produkt pre kraj vám dnes predstavíme Krajčírstvo Gabriela s ich produktom bio hrejivý vankúšik. Krajčírstvo Gabriela je pomenované podľa krajčírky Gabriely Zafkovej, ktorá dokáže pomocou stroja, látky a nití ušiť šaty podľa Vašich predstáv 🧶. ➡ Bio hrejivý vankúšik je výborný prírodný pomocník […]