FERMENTÍNA V OÁZE, DETSKÉ ANIMOVANÉ FILMY ČI OTVORENÝ ATELIÉR. 🍹🎞️ 🪴 To všetko nájdete na sobotnom Trh-Piac-Markt 2022 okrem obľ…

FERMENTÍNA V OÁZE, DETSKÉ ANIMOVANÉ FILMY ČI OTVORENÝ ATELIÉR. 🍹🎞️ 🪴 To všetko nájdete na sobotnom Trh-Piac-Markt 2022 okrem obľúbených predajcov. Vidíme sa 12. 11. od 9:00 do 15:00.

o 10:00 a 13:00 / POSCHODIE – DETSKÁ ZÓNA / PÁSMO DETSKÝCH FILMOV
🎞️ V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na premietanie animovaných filmov, ktoré pre vás vybrali BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti a Festival BAB.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:00 – 14:00 / Oáza / ŽIVÉ LIMONÁDY FERMENTÍNA
🍹 V Oáze vás bude čakať Zuzana Turanska, jej brblavé limonády a kefírové kryštáliky. Tie obsahujú laktobacily a kvasinky prospešné pre organizmus a posilnenie imunity. Zuzka vám rada odovzdá svoje know-how aj s kryštálikmi na výrobu kefíru. Hotové limonády môžete na mieste ochutnať a zakúpiť si aj fľašky na doma.

11:30 – 13:00 / Oáza / Otvorený ateliér
🏺 Oáza vás pozýva na workshop pre deti (aj dospelých). Do keramického štúdia sa môžete prísť pohrať s hlinou, sprevádzať vás budú lektorky Eva a Karin. Viac info 👉 fb.me/e/1Sn1MDoMt.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO – RASTLINNÉ TERÁRIÁ
🪴 Príďte si opäť vytvoriť otvorené alebo zatvorené rastlinné terárium. Zistíte, ktoré rastliny je vhodné zvoliť a správne kombinovať do vybraného terária aj ako sa o ne starať. Viac info 👉 fb.me/e/5j9y342LK.

Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

MY UŽ MÁME PREZUTÉ, A ČO VY? 🥶🛞 ➡️Teplé letné dni sú už, žiaľ, za nami. Výmenu zimných pneumatík...

Pi nov 11 , 2022
MY UŽ MÁME PREZUTÉ, A ČO VY? 🥶🛞 ➡️Teplé letné dni sú už, žiaľ, za nami. Výmenu zimných pneumatík preto netreba podceňovať a nechávať si ju na poslednú chvíľu. Spomenúť si na povinné prezutie letných pneumatík za zimné až pri prvom napadnutom snehu môže byť niekedy neskoro❗️ Autor správy a […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close