FALOŠNÝ VNUK A ,,PÁN KOVÁČ“ OKRADLI SENIORKU O 14 000 € POZNÁTE OSOBU NA FOTOGRAFII? ➡ Policajti Okresného riaditeľstva PZ v B…

FALOŠNÝ VNUK A ,,PÁN KOVÁČ“ OKRADLI SENIORKU O 14 000 €
POZNÁTE OSOBU NA FOTOGRAFII?

➡ Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc v súvislosti s vyšetrovaním podvodu, ku ktorému malo dôjsť v pondelok (27.03.2023).

➡ Doposiaľ neznámy páchateľ telefonicky kontaktoval poškodenú seniorku a predstavil sa jej ako jej vnuk, ktorý má finančné problémy. Seniorka mu chcela pomôcť, a preto postupovala podľa pokynov falošného vnuka. Ten jej povedal, aby vybrala z jej bankového účtu finančnú hotovosť, ktorú odovzdá pri nemocnici na Kramároch ,,pánovi Kováčovi“, nakoľko on momentálne nemôže po peniaze prísť.
Dôchodkyňa sa presunula ku vchodu nemocnice na Kramároch, kde k nej pristúpil muž, ktorý sa jej predstavil ako pán Kováč. Seniorka si stihla muža odfotografovať a následne mu odovzdať 14 000 €. Po príchode domov kontaktovala svoju dcéru a zistila, že sa stala obeťou podvodu.

➡ V tejto súvislosti Vás žiadame, aby ste nás kontaktovali v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na fotografii alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
OPÄTOVNE UPOZORŇUJEME NA PODVODNÉ TELEFONÁTY NEZNÁMYCH OSÔB, KTORÉ POD FALOŠNOU IDENTITOU ŽIADAJÚ OD SENIOROV VYSOKÉ SUMY PEŇAZÍ. INFORMUJTE O PODVODNÝCH PRAKTIKÁCH AJ SVOJICH STARŠÍCH PRÍBUZNÝCH, KTORÍ NEMAJÚ PRÍSTUP NA INTERNET.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

K záchrane Medeného hámra v Banskej Bystrici sa stretli fundovaní odborníci z celého Slovenska | Banská Bystrica

Pi mar 31 , 2023
TENTO TÝŽDEŇ SA USKUTOČNILO V MESTE POD URPÍNOM ODBORNÉ FÓRUM K REVITALIZÁCII MEDENÉHO HÁMRA V rámci Iniciatívy pre otvorené vládnutie, v spolupráci s OZ ZA! Medený hámor, vytvorila samospráva priestor na diskusiu odborného fóra. S cieľom vymeniť si názory, skúsenosti či rady a spoločne hľadať spôsoby možnej záchrany sídla významného […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close