DVE PROMILE V KRVI ŤAŽKO PRI KOMUNIKÁCII S POLICAJNOU HLIADKOU ZAKRYJEŠ 🍻 🍷 Včera (08.05.2022) krátko po polnoci na ulici Svorn…

DVE PROMILE V KRVI ŤAŽKO PRI KOMUNIKÁCII S POLICAJNOU HLIADKOU ZAKRYJEŠ 🍻

🍷 Včera (08.05.2022) krátko po polnoci na ulici Svornosti spozorovala hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky vozidlo zn. Škoda Octavia, ktoré náhle zmenilo smer jazdy, otočilo sa na ceste – na mieste kde je to zakázané do protismeru a smerovalo do obce Rovinka.
🍷 Policajná hliadka ihneď uvedené vozidlo zastavila a 37-ročného vodiča podrobila kontrole, pri ktorej vodič javil známky požitia alkoholu. 37-ročný Artem z Ukrajiny bol vyzvaný, aby sa podrobil dychovej skúške. Tá skončila s pozitívnym výsledkom 1.02 mg/l, čo predstavuje 2.13 promile.
🍷 Následne bol vodič obmedzený na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov mu bolo vznesené obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Rozhodnutie si vypočuje čoskoro, nakoľko vec je realizovaná v tzv. ,,superrýchlom“ konaní.

⚠️ Preto opäť upozorňujeme vodičov, aby v žiadnom prípade počas vedenia vozidla nepožívali alkohol a ani neviedli vozidlo v takom čase po požití alkoholu, kedy sa ešte alkohol nachádza v ich organizme. Jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujete svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🚨 Bratislavskí dopravní policajti dohliadajú na bezpečný prejazd Prvej dámy USA

Po máj 9 , 2022
🚨 Bratislavskí dopravní policajti dohliadajú na bezpečný prejazd Prvej dámy USA Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close