DOPRAVNÁ NEHODA: MOTOCYKLISTA PO NÁRAZE PRISTÁL NA STRECHE VOZIDLA 🚗🏍💥 ➡️ Dnes krátko po 16.00 hod sme prijali na linke 158 oz…

DOPRAVNÁ NEHODA:
MOTOCYKLISTA PO NÁRAZE PRISTÁL NA STRECHE VOZIDLA 🚗🏍💥

➡️ Dnes krátko po 16.00 hod sme prijali na linke 158 oznámenie, v zmysle ktorého malo dôjsť na 7,5 kilometri diaľnice D1 v smere na Trnavu ku zrážke štyroch motorových vozidiel.

➡️ Hliadka diaľničného oddelenia Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave po príchode na miesto oznámenie preverila a potvrdila.

➡️ Podľa doposiaľ zistených informácií malo ku zrážke vozidiel dôjsť tým, že vodič motocykla zn. BMW pravdepodobne nedodržal bezpečný odstup od pred ním idúceho vozidla zn. Hyundai, v dôsledku čoho do neho narazil. Po tomto náraze zostal vodič motocykla sedieť na streche vozidla zn. Hyundai.

➡️ Po tejto zrážke ďalší vodič motorového vozidla zn. BMW zastavil so svojím vozidlom a následne do neho narazil vodič na vozidle zn. Opel.

➡️ Dychové skúšky u všetkých vodičov boli s negatívnym výsledkom. Okolnosti tejto udalosti v cestnej premávke sú predmetom vyšetrovania.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V BRODNE PRIBUDNE MULTIFUNKČNÉ IHRISKO ⛹️🤸‍♂️ 🏫 Vďaka peniazom z Fondu na podporu športu mesto zrevitalizuje zastaralé športovi...

Pi jún 17 , 2022
V BRODNE PRIBUDNE MULTIFUNKČNÉ IHRISKO ⛹️🤸‍♂️ 🏫 Vďaka peniazom z Fondu na podporu športu mesto zrevitalizuje zastaralé športovisko pri základnej škole v Brodne. ⚽️🏀🥎 Nové, multifunkčné ihrisko s oplotením a osvetlením bude poskytovať plochy a vybavenosť pre športy ako malý futbal, volejbal, nohejbal, tenis či basketbal. 👨‍👩‍👧‍👦 Poslúži škole, verejnosti […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close