Dom kultúry Lúky’s cover photo

📍📣📣POĎ PREDÁVAŤ NA VIANOČNÝ BAZÁR! 🎄🎄🎄
Pastva pre oči, pasca na krásu a vkus
ZÁZRAKY PRE ZRAKY 👀👀
17. decembra 2022 od 10:00 – 19:00 hod.
S radosťou Vás oslovujeme a ponúkame možnosť ukázať širokej verejnosti Vašu zaujímavú autorskú tvorbu, vlastnoručnú výrobu a Vami vyrobené produkty na našom Vianočnom bazári a SWAPE s názvom ZÁZRAKY PRE ZRAKY.
Je to dobrá príležitosť pre všetkých šikovných tvorcov a výrobcov vkusných a lákavých artefaktov a produktov, ktorých vlastná tvorba a produkcia zamestnáva aj živí, aby sa z ich talentu a majstrovstva mohli tešiť aj iní.
Otvorený priestor na ponuku a predaj majú všetci výrobcovia handmade produktov.
Využite na svoju prezentáciu aj na predaj vašich autorských výtvorov a výrobkov efektívny a lukratívny prezentačno-predajný kanál, akým bezpochyby je prostredie a objekt Domu kultúry, v ktorom sa prirodzene pohybuje veľa ľudí rôzneho veku, záujmov a profesijnej orientácie.
Neváhajte a prihláste sa!
Termín prihlasovania je do 9.12. 2022.
Link na prihlasovací formulár: https://www.kzp.sk/podujatie/zazraky-pre-zraky?place=80


Autor správy, foto a správu publikoval Dom kultúry Lúky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Už o hodinu začína ďalší koncert BLUES ROCK Generations . Tešíme sa na Vás o 18:30 v Stredisku kultúry na Vajnorskej. 🤟🤗

Št okt 27 , 2022
Už o hodinu začína ďalší koncert BLUES ROCK Generations . Tešíme sa na Vás o 18:30 v Stredisku kultúry na Vajnorskej. 🤟🤗 Autor správy, foto a správu publikoval Stredisko kultúry BA Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close