DÁVAJTE SI POZOR NA TO, ČO ČÍTATE

DÁVAJTE SI POZOR NA TO, ČO ČÍTATE


ODHALENIE STOROČIA: JURAJ MESÍK NENÁPADNE PROPAGUJE OČKOVANIE!

Analytika Juraja Mesíka ste mohli spoznať ako človeka, ktorý disponuje širokou škálou odborných názorov na pandémiu a s tým súvisiace opatrenia, na ktoré sa nechytajú ani vyštudovaní slovenskí lekári s mnohoročnou praxou.

Celý svet si myslel, že Juraj Mesík patrí k odporcom očkovania, k osobám, ktoré šíria dezinformácie na dennej báze. Opak je pravdou. Podarila sa nám zistiť šokujúca informácia. Je čas odhaliť, aké skutočné posolstvo sa snaží svetu povedať Juraj Mesík.

Titulná fotka na Facebooku Juraja Mesíka (viď priložený screenshot) pochádza z webu https://covid19criticalcare.com/, ktorý je zmesou alternatívnych (pochybných) odporúčaní na prevenciu/liečbu pred ochorením Covid-19. Niektorým témam sme sa už venovali, o neúčinnosti Ivermektínu hovorili aj iné inštitúcie.

Uvedený web síce propaguje Ivermektín, no autor dokumentu, z ktorého čerpá Juraj Mesík, na druhej stránke jednoznačne píše o dôležitosti očkovania! Aj túto časť vám prinášame v priloženom screenshote v červenom rámčeku. Autor hovorí, že očkovanie ako forma prevencie zabraňuje najťažším formám Covidu-19 napadnúť pacientov, pričom očkovanie považuje za dôležitú súčasť celej stratégie boja proti ochoreniu.

Odporúčame, aby ste sa radili týmto nenápadným odporúčaním Juraja Mesíka a po prvýkrát poslúchli tých, ktorých on číta a propaguje – DAJTE SA ZAOČKOVAŤ!

Zdroje:
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10223297899529747&set=a.10210012815210942 Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V dohrávke chceme odčiniť domácu stratu

Ut sep 21 , 2021
⚽ Zajtra o 18:00 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava ⚽ Prinášame vám zápasové preview pred stredajšou dohrávkou. Vstupenky do sektora slovanistov budú v predaji priamo v Ružomberku, priamy prenos odvysiela VOYO. Belasí sa v stredu o 18:00 predstavia v Ružomberku. Autor správy, zdroj a foto ŠK Slovan Bratislava on […]