ĎALŠÍ HAZARDÉR ZA VOLANTOM 🤦‍♂️ JEHO JAZDA NA DIAĽNICI SKONČILA VO ZVODIDLÁCH 🚗🚧 ✅V stredu (16.06.2021) boli bratislavskí dopra…

ĎALŠÍ HAZARDÉR ZA VOLANTOM 🤦‍♂️
JEHO JAZDA NA DIAĽNICI SKONČILA VO ZVODIDLÁCH 🚗🚧

✅V stredu (16.06.2021) boli bratislavskí dopravní policajti vyslaní k dopravnej nehode, u ktorej došlo na 6,8 km diaľnice D1 v smere do Bratislavy.
Vodič vozidla Kia Ceed zrejme neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam, dostal šmyk a narazil do zadnej časti vozidla Mercedes Benz, idúceho v pravom pruhu. Následkom toho vozidlo Mercedes narazilo do zvodidiel, pričom rovnako aj vozidlo Kia Ceed narazilo do zvodidiel. Pri nehode k zraneniu osôb nedošlo. Celková škoda spôsobená nehodou bola vyčíslená na cca. 11.000 ,- €. Obaja vodiči boli podrobení vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti v alkoholu v dychu, u vodiča Mercedesu skončila skúška s negatívnym výsledkom, u vodiča vozidla Kia skončila skúška s pozitívnym výsledkom. Bola mu nameraná hodnota 1,19 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 2,48 promile.
✅Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí v tejto súvislosti 38-ročný Branislav z Bratislavy. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní.
✅Bratislavská polícia OPÄTOVNE apeluje a vyzýva vodičov, aby nesadali za volant pod vplyvom alkoholu. Buďte na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožívajte!


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Sloboda zvierat: Novela zákona je víťazstvom pre psy na Slovensku

So jún 26 , 2021
O zákaze reťazí píše aj TASR a viaceré médiá. Prečítajte si tu: https://www.teraz.sk/slovensko/sloboda-zvierat-novela-zakona-je-vit/558098-clanok.html Detaily zákona tu: https://www.facebook.com/SlobodaZvierat.sk/photos/a.58086402041/10159687717052042/ Proti držaniu psov na reťaziach sa spustila aj petícia, ktorú podpísalo 97.000 ľudí. Autor správy a foto Sloboda zvierat on Facebook Zdroj Read More