CVIČENIE AKTÍVNYCH ZÁLOH VOJENSKEJ POLÍCIE 🚨 🚓 Vojenská polícia už po tretíkrát vo svojich výcvikových priestoroch vo Vlkanovej…

CVIČENIE AKTÍVNYCH ZÁLOH VOJENSKEJ POLÍCIE 🚨

🚓 Vojenská polícia už po tretíkrát vo svojich výcvikových priestoroch vo Vlkanovej a Hronseku zorganizovala cvičenie aktívnych záloh.

🪖 Pravidelné cvičene, má za úlohu udržať a rozširovať vojenské zručnosti a schopnosti potrebné pre prípadný výkon mimoriadnej služby.

➡️ Ide najmä o vševojskovú prípravu pre správne používanie výstroja, výzbroje a techniky, ako aj ženijnú, topografickú a chemickú prípravu. Vojaci v aktívnych zálohách si precvičujú tiež služobné zákroky vrátane aplikácie psychológie jednania, zvládania neštandardných situácií a súčasťou cvičenia je samozrejme aj právna príprava.

Ak chcete byť súčasťou aktívnych záloh v budúcom roku aj vy, kliknite na https://www.mosr.sk/aktivnezalohy/.

#mosr #ossr #aktivnezalohy #vojenskapolicia


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ŠKÔLKARI DOSTALI KRÁSNE IHRISKO

Ne jún 19 , 2022
ŠKÔLKARI DOSTALI KRÁSNE IHRISKO 🥰 Malým škôlkarom z MŠ Majerníkova 60 chýbalo uzatvorené ihrisko, kde by sa mohli hrať v bezpečí. Čo by pre nich chlapi z karloveských verejnoprospešných služieb neurobili? Starú zanedbanú plochu premenili na nové ihrisko s trávnikom, šmykľavkami, pieskoviskom, či preliezkami 🥰👧👦🪵🌺🌸🌼⛱ Autor správy, foto a správu […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close