CVAKNI TO! Ako vidíte Dúbravské hody? Čo vás zaujme? Čo objavíte? Počas hodového víkendu 24. – 26. septembra v Dúbravke bude pot…

CVAKNI TO!
Ako vidíte Dúbravské hody? Čo vás zaujme? Čo objavíte? Počas hodového víkendu 24. – 26. septembra v Dúbravke bude potrebné mať oči otvorené.

Mestská časť-Bratislava Dúbravka po prvýkrát vyhlási fotomaratón. Pod názvom Cvakni to! 3 dni, 3 témy, 3 víťazi bude mať ako správny maratón aj svoj štart, a to vyhlásenie foto tém. Prebehne na sociálnej sieti Dúbravka – mestská časť Bratislavy v piatok 24. septembra o 8.00 ráno, neskôr ich pripomenú na pódiách Dúbravských hodov aj moderátori podujatia.

Na fotenie momentiek, hľadanie zaujímavých záberov, ľudí, umelcov budú mať účastníci maratónu čas do konca Dúbravských hodov 26. septembra do 20.00.

Nadšenci fotenia budú snímky pridávať do eventu Cvakni to! na fcb Dúbravka – mestská časť Bratislavy alebo posielať na tlacove@dubravka.sk.

Uvidíme, aká kolekcia hodových záberov vznikne. Organizátori maratónu ocenia tri snímky, zaujímavé zverejnia v Dúbravských novinách.

Fotomaratón Cvakni to! patrí k sprievodným podujatiam Dúbravských hodov.


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Župa začala výstavbu novej cesty, obíde obce Slovenský a Chorvátsky Grob

Ut sep 21 , 2021
👷 ZAČALI SME S VÝSTAVBOU OBCHVATU GROBOV Župa začala stavať úplne novú cestu, ktorá spojí križovatku Triblavina s Chorvátskym Grobom. Obchvat pomôže odkloniť tranzitnú dopravu z obcí pri Bratislave v regióne Malokarpatska a v budúcnosti by mal viesť až k Pezinku a napojiť sa na obchvat Svätý Jur – Pezinok […]