Cultus Ružinov’s cover photo

Nultý ročník multižánrového festivalu Symfónia umenia je úspešne za nami. Poklona a veľká vďaka patrí všetkým našim divákom za ich priazeň a umelcom za ich fenomenálne vystúpenia.

Tento projekt by sa nezrealizoval bez našich partnerov a preto práve im patrí to najväčšie ĎAKUJEM!

Ďakujeme predovšetkým MČ Ružinov – oficiálna stránka za príležitosť a šancu zrealizovať tento projekt, generálnemu partnerovi YIT Slovakia, spoluorganizátorom Divadlo pod kostolom a Bratislava Tourist Board, hlavním mediálnim partnerom RTVS a Rádio DEVÍN, mediálnim partnerom Zoznam.sk a CITYLIFE.SK.

Ďakujeme spoločnosti KULLA za dodanie profesionálnej kvetinovej výzdoby. Festival podporili Dovolenka na Slovensku – Dobrý nápad, Bratislavský samosprávny kraj Bratislavský kraj, Nadácia SPP, BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, PREDPREDAJ.SK a Turuk & Art Collective. Tento projekt sa uskutočnil aj vďaka finančnej podpore nadačného fondu Baumit a Ministerstvo dopravy a výstavby SR.

Vidíme sa na festivale Symfónia umenia 2022!

#symfoniaumenia


Autor správy, foto a správu publikoval Cultus Ružinov on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Oznam: V priebehu zajtrajšieho dňa budeme navyšovať siete na multifunkčnom ihrisku na Borínskej ulici.

Ut sep 14 , 2021
Oznam: V priebehu zajtrajšieho dňa budeme navyšovať siete na multifunkčnom ihrisku na Borínskej ulici. Autor správy a foto Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač on Facebook Zdroj Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač on Facebook

Mohlo by Vás zaujímať