ČO ZAŽIJETE NA SOBOTNOM TRHU? Okrem tradičných trhovníkov, ktorých zoznam nájdete v Trh-Piac-Markt 2022, vás čaká aj sprievodný…

ČO ZAŽIJETE NA SOBOTNOM TRHU?
Okrem tradičných trhovníkov, ktorých zoznam nájdete v Trh-Piac-Markt 2022, vás čaká aj sprievodný program:

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
🍴 Od 11:00 nájdete na poschodí v našej Kantíne obed z kvalitných surovín od našich trhovníkov. Variť bude šéfkuchár Daniel Karas. Viac info 👉 bit.ly/menu14maj.

9:00 – 15:00 / POSCHODIE / AFRICKÉ TRHY
🍍 Na poschodí pribudne to najlepšie zo srdca Afriky a Ázie! Príďte ochutnať skvelé tropické ovocie, ktoré pre vás pestujú malí ugandskí farmári. Tešiť sa môžete na zrelé, zaručene čerstvé ovocie bez akejkoľvek chémie. Viac info 👉 Africké trhy v Bratislavě.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:00 a 13:00 / POSCHODIE / PÁSMO DETSKÝCH FILMOV
🧸 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na premietanie nového pásma animovaných filmov, ktoré pre vás vybrali BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti a Festival BAB. Začíname o 10:00 a 13:00.

11:00 – 14:30 / Oáza / SWAP RASTLÍN
Swap rastlín – kde si môžete prísť zameniť svoje rastliny za nové alebo si len zobrať domov novinky za dobrovoľný príspevok. Viac info 👉 SWAP rastlín vol.12

11:00 – 13:00 / Oáza / TVORIVÝ ATELIÉR
Tvorivý ateliér, ktorý bude pokračovať v jarnom cykle zobúdzania prírody, kvitnutia a farieb. Spoločne budeme tvoriť ozdobné farebné motýlie krídla (z priesvitného papiera), ktoré si môžete doma zavesiť ako krásny šperk do okna. Viac info 👉 Tvorivý ateliér s deťmi.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO
🔥 Vyskúšajte si techniku vypaľovania do dreva, takzvanú pyrografiu. Príďte si vytvoriť drevené doplnky, ako motýlik, náramok alebo obrázok. Viac info 👉 Sobotné stuDIYo | Vypaľovanie do dreva.

Foto: Oáza


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

GALÉRIA NA SCHODOCH Pred týždňom sme otvárali galériu v miestnej knižnici. Krstili sme ju symbolicky písmenkami z cestovín. Preč...

Pi máj 13 , 2022
GALÉRIA NA SCHODOCH Pred týždňom sme otvárali galériu v miestnej knižnici. Krstili sme ju symbolicky písmenkami z cestovín. Prečo? Pozrite sa v reportáži 😉👉https://www.facebook.com/Dubravskatv/videos/1852082311648597 Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close