ČI ZAPRŠÍ ALEBO NEZAPRŠÍ, SME TU POČAS SOBOTY AJ S PROGRAMOM. Vidíme sa 6. 8. od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022. od 11:00…

ČI ZAPRŠÍ ALEBO NEZAPRŠÍ, SME TU POČAS SOBOTY AJ S PROGRAMOM. Vidíme sa 6. 8. od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022.

od 11:00 / PRÍZEMIE / KANTÍNA
🍽 Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed v našej pop up kuchyni Kantína. Po novom ju nájdete na prízemí, medzi ostatnými trhovníkmi! Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu 👉 bit.ly/kantina6_8.

o 10:00 a 13:00 / POSCHODIE / DETSKÁ ZÓNA
🧸 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na premietanie animovaných filmov, ktoré pre vás vybrali BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti a Festival BAB.

11:30 – 13:00 / Oáza / TVORIVÝ ATELIÉR
🌧️ Oáza pozýva detských návštevníkov do Tvorivého ateliéru. Tvorenie bude pokračovať na vlne leta, ku ktorému patria i krásne a tak potrebné letné búrky, ktoré sú síce výdatné ale zriedkavé. Čarovný nástroj na privolávanie dažďa volali indiáni „dažďová palica“. Spoločne si takúto palicu, ktorá môže slúžiť aj ako pekný hudobný nástroj na ďalšom tvorivom stretnutí vyrobíme. (Kapacita je obmedzená, vstupné 5 €, pre súrodencov 3,50 €)

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

PS: Navštívte nás aj mimo soboty a objavte umenie vo vnútri tržnice: INNER LIFE / Maotik / interaktívna digital-art inštalácia. Digitálnu inštaláciu, ktorú ovládate pohybom svojho tela môžete navštíviť od nedele do piatku v čase 13:00 – 22:00.

V nedeľu o 19:00 navyše zažijeme ďalšie Spojenie súčasného tanca a inštalácie INNER LIFE by MAOTIK!

📸 Festival BAB


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

KOMUNIKÁCIA CEZ SOCIÁLNU SIEŤ SKONČILA ZNÁSILNENÍM📲 PÁR DNÍ PO SKUTKU SKONČIL MARCO ZA MREŽAMI👮‍♂️...

So aug 6 , 2022
KOMUNIKÁCIA CEZ SOCIÁLNU SIEŤ SKONČILA ZNÁSILNENÍM📲 PÁR DNÍ PO SKUTKU SKONČIL MARCO ZA MREŽAMI👮‍♂️ 👉Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol obvinenie zo zločinu znásilnenia v súbehu so zločinom sexuálneho násilia 25-ročnému Marcovi K. z Bratislavy, v súvislosti… More Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close