CELY SA PLNIA VODIČMI POD VPLYVOM ALKOHOLU AJ MARIÁN UŽ K NIM PATRÍ 🍻🍹🍸🍷 ➡️ Včera (16.06.2022) krátko pred 10.00 hod policajti …

CELY SA PLNIA VODIČMI POD VPLYVOM ALKOHOLU
AJ MARIÁN UŽ K NIM PATRÍ 🍻🍹🍸🍷

➡️ Včera (16.06.2022) krátko pred 10.00 hod policajti oddelenia cestného dozoru Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave v rámci merania rýchlosti na ulici M. Sch. Trnavského v Bratislave namerali vodiča vozidla zn. Ford Focus. Ten jazdil rýchlosťou 84 km/h, čím prekročil najvyššiu dovolenú rýchlosť v obci o 34 km/h.

➡️ Z toho dôvodu policajná hliadka vodiča zastavila a následne podrobila dychovej skúške. Tá skončila s hodnotou 1,20 mg/l, čo predstavuje 2,50 promile.

➡️ 49-ročný Marián bol obmedzený na osobnej slobode a bolo mu vznesené obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Rozhodnutie súdu si vypočuje čoskoro, nakoľko vec je realizovaná v tzv. ,,superrýchlom“ konaní.

➡️ Opakovane upozorňujeme vodičov, aby nejazdili pod vplyvom alkoholu. Zbytočne ohrozujete seba a ostatných účastníkov cestnej premávky. Keď ste požívali alkohol nejazdite a radšej si zabezpečte odvoz osobou, ktorá nie je pod vplyvom alkoholu.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Šampión Ivan Bartek

Pi jún 17 , 2022
NOVÝ ŠAMPIÓN: NÁŠ KOLEGA IVÁÁÁN BARTEK!!! Po náročných 5️⃣ kolách zvíťazil nad favorizovaným Melvinom Mané🇨🇿 a stal sa prvým 🏆ŠAMPIÓNOM PML! Tu je video z vyhlásenia výsledkov. Kolega z Polícia SR – Trenčiansky kraj gratulujeme!!! Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close