BRATISLAVSKÍ POLICAJTI V PLNOM NASADENÍ 👮‍♂️ 👉Bratislavskí policajti mali počas včerajšieho dňa (12.05.2022) v rámci služby pln…

BRATISLAVSKÍ POLICAJTI V PLNOM NASADENÍ 👮‍♂️

👉Bratislavskí policajti mali počas včerajšieho dňa (12.05.2022) v rámci služby plné ruky práce. Svedčia o tom aj nižšie uvedené tri prípady, ktoré sme z množstva skutkov za včerajší deň vybrali.
1️⃣Krátko pred 16.00h boli vyslaní k prípadu napadnutia vodiča autobusu MHD na zastávku MHD na Brniansku ulicu. Počas cestovania mal vodič autobusu slovne napomenúť cestujúceho, ktorého pes nemal vo vozidle náhubok. Cestujúci muž následne pristúpil k vodičovi a fyzicky ho napadol tzv. „čelovkou“ – čelom ho udrel do oblasti nosa. Agresívny muž vodiča udieral aj údermi päsťami, avšak vodič sa ubránil a muža následne aj spacifikoval až do príchodu hliadky Policajného zboru. Tá muža následne eskortovala na policajné oddelcnie. Overený policajt Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva.
2️⃣Policajti Okresného riaditeľstva v Bratislave II objasnili krádež bicyklov, ku ktorej došlo na Kazanskej ulici. Obvineniu z trestného činu krádeže čelí 31-ročný Filip z okresu Dunajská Streda. Ten mal z priestorov chodby obytného domu odcudziť 2 ks horských bicyklov v celkovej hodnote 800 ,-€. Vyšetrovaním bolo zistené, že obvinený sa tohto skutku dopustil aj napriek tomu, že za takýto skutok bol už v priebehu uplynulých 24 mesiacov odsúdený.
3️⃣V cele policajného zaistenia skončil 20-ročný mladík, ktorému už vzniesol obvinenie z trestného činu vydierania vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV. Obvinený muž mal v zmysle obvinenia po dlhší čas vydierať svojich pestúnskych rodičov, od ktorých pod hrozbou fyzického násilia žiadal vydanie finančnej hotovosti. Keď mu ich rodičia odmietli dať, fyzicky ich napádal a ničil ich majetok. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí v zmysle zákona za toto konanie až desať ročný pobyt za mrežami.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🏒🇸🇰 FANDÍME SLOVENSKÝM HOKEJISTOM OD ZAČIATKU MAJSTROVSTIEV SVETA V HOKEJI 2022 🏒🇸🇰

Pi máj 13 , 2022
🏒🇸🇰 FANDÍME SLOVENSKÝM HOKEJISTOM OD ZAČIATKU MAJSTROVSTIEV SVETA V HOKEJI 2022 🏒🇸🇰 Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close