Až do 3. 10. prebieha v uliciach Bratislavy festival Biela Noc v špeciálnej komornejšej verzii. Tento rok môžete obdivovať viac …

Až do 3. 10. prebieha v uliciach Bratislavy festival Biela Noc v špeciálnej komornejšej verzii. Tento rok môžete obdivovať viac ako 60 diel prevažne slovenských a českých umelcov – niektoré z nich si môžete vychutnať aj v Starej tržnici a na námestí pred ňou:

sobota 25. 9. / 19:00 – 00:00 / Stará tržnica
✨ LOUSY AUBER: KEEP YOUR BUBBLE ✨
Nezmeškajte príležitosť a vstúpte do nadrozmerného teplovzdušného balónu, ktorý na jednu noc vyplní priestory tržnice dynamickou súhrou farieb, svetiel a zvuku.
Viac info: bit.ly/BN_ST_KeepYourBubble

piatok 1. 10. / 20:00 – 20:15, 21:00 – 21:15, 22:00 – 22:15, 23:00 – 23:15 / Stará tržnica
✨ ARIADNA VENDELOVÁ: IN THE WIND ✨
Užite si tanečno-akrobatickú performance, ktorá skúma skúsenosť tela počas rovnovážnych stavov a stavov suspenzie vo vzdušnom priestore, kde sa panva vznáša, chrbtica tečie a kĺby hrajú so svojou vzájomnosťou.
Viac info: bit.ly/BN_ST_InTheWind

do 3. 10. / 19:00 – 00:00 / námestie
✨ RADOVAN DRANGA & ALEX ZELINA: ØUROBOROS✨
Ponorte sa do atmosféry multimediálnej inštalácie Øuroboros, ktorá sa interpretuje ako symbol večnej obnovy alebo cyklu života, smrti a znovuzrodenia.
Viac info: https://bit.ly/BN_ST_Øuroboros

do 3. 10. / 19:00 – 00:00 / námestie
✨ BN LABEL: FOTOPOINT Slovenská sporiteľňa ✨
Do budúcnosti sa oplatí hľadieť s odvahou – spravte si fotku pri neprehliadnuteľnom neónovom nápise Budúcnosť je vaša a dovoľte si tešiť sa na to, čo príde!
Viac info: bit.ly/BN_ST_Fotopoint

Viac informácií nájdete v evente Biela noc Bratislava 2021 alebo na webe www.bielanoc.sk/.

Foto: Øuroboros, Jaroslav Novák, Biela Noc


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

HYZDÍ VÁŠ DOM GRAFITY? POMÔŽEME VÁM 🤝 Grafity je estetickým problémom všetkých miest a nevyhýba sa ani najstaršej bratislavskej ...

Ut sep 21 , 2021
HYZDÍ VÁŠ DOM GRAFITY? POMÔŽEME VÁM 🤝 Grafity je estetickým problémom všetkých miest a nevyhýba sa ani najstaršej bratislavskej mestskej časti, Starému Mestu. Vlastníci budov pritom s odstraňovaním neželaného umenia často otáľajú, nezriedka je dôvodom prácnosť, ale najmä – nedostatok financií. Stav architektúry v Starom Meste nám nie je ľahostajný. […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close