ALARMUJÚCE ČÍSLA DOPRAVNÝCH NEHÔD: POLÍCIA SPÚŠTA ĎALŠIU VEĽKÚ DOPRAVNÚ AKCIU 🔴Policajti v najbližšom období zvýšia dohľad nad …

ALARMUJÚCE ČÍSLA DOPRAVNÝCH NEHÔD: POLÍCIA SPÚŠTA ĎALŠIU VEĽKÚ DOPRAVNÚ AKCIU

🔴Policajti v najbližšom období zvýšia dohľad nad dodržiavaním povinností účastníkov cestnej premávky. Dopravno – bezpečnostné opatrenia súvisia so zvýšením intenzity cestnej premávky a aj s nepriaznivý vývojom dopravnej nehodovosti.

🔵S cieľom čo najviac eliminovať počet dopravných nehôd, predovšetkým smrteľných, bude v teréne ešte viac policajtov.

🔴Počas minulého týždňa sme zaznamenali 253 dopravných nehôd, pri ktorých prišlo o život päť osôb, jeden z nich bol motocyklista.

🔵Ako ukázali policajné analýzy, zvýšený dohľad bude predovšetkým počas víkendov, kedy častejšie dochádza k smrteľným dopravným nehodám.

👮👮‍♀️Policajti sa zamerajú na kontrolu dodržiavania ustanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy motorových vozidiel, kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholu. Posvietia si aj na dodržiavanie spôsobu jazdy vodičov, dodržiavanie pravidiel motocyklistov, dodržiavanie povinností vodičov voči chodcom a cyklistom a aj naopak, či najzraniteľnejší účastníci svoje povinnosti dodržiavajú.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Emília Vášáryová: Nikdy som nemala pocit, že ma na herectvo predurčuje nejaký talent

Št jún 2 , 2022
📰 Veľký rozhovor s čerstvou jubilantkou – členkou Činohry SND Emíliou Vášáryovou – o hereckej profesii, láske ku knihám, o svoje hereckej spolupútničke Božidare Turzonovovej ale aj o festivale v Cannes, kde strhla pozornosť novinárov. ✨ Inšpiratívne čítanie vám želá SND! 👉 Pravidelnú prílohu SME národné, ktorá vychádza vždy posledný […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close