AJ PRVÝ PRÍBEH – O BIELEJ DODÁVKE V MILOSLAVOVE BOL VÝMYSEL 🔲 V priebehu včerajšieho dňa sme Vás informovali o posune v prípa…

AJ PRVÝ PRÍBEH – O BIELEJ DODÁVKE V MILOSLAVOVE BOL VÝMYSEL

🔲 V priebehu včerajšieho dňa sme Vás informovali o posune v prípadoch oznámení, ktoré sme prijali v druhom a treťom bratislavskom okrese (dňa 06.03.2023). Tie sa týkali údajného pokusu o únos maloletých dievčat posádkou dodávkových vozidiel.
🔲 Policajti príslušných útvarov Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave situáciu od prijatia týchto oznámení nepodcenili a v rámci intenzívneho vyšetrovania jednoznačne preukázali, že k pokusom o únos nedošlo a hodnovernosť oznámení sa nepotvrdila.
🔲 Evidované bolo však ešte jedno oznámenie, prijaté v rámci Okresného riaditeľstva PZ v Senci zo dňa 01.03.2023. Aj toto oznámenie sa týkalo bieleho dodávkového vozidla, ktorého posádka „chcela uniesť chlapca“. Policajti ani tento prípad nepodcenili a venovali mu náležitú pozornosť, v rámci ktorej vykonali množstvo potrebných úkonov. Ich výsledkom bolo objasnenie tohto prípadu s jasným záverom – k pokusu o únos chlapca ani v tomto prípade nedošlo.
❗️Vo všetkých prípadoch si maloleté a mladistvé osoby tieto príbehy vymysleli❗️
🔲 Napriek skutočnosti, že policajti príslušných policajných útvarov situáciu nepodcenili, od prijatia oznámení sa nimi intenzívne zaoberali a vykonali množstvo úkonov s cieľom náležitého objasnenia skutkovej veci, čas a energia ktoré boli vynaložené na ich objasňovanie mohli byť využité na vyšetrovanie reálnych prípadov trestnej činnosti.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Mesto Ružomberok's post

St mar 8 , 2023
V RUŽOMBERKU ROKOVALA KOOPERAČNÁ RADA UMR, SCHVÁLILA NIEKOĽKO PROJEKTOVÝCH ZÁMEROV 🤝 Novým predsedom Kooperačnej rady (KR) Územia udržateľného mestského rozvoja (UMR) Ružomberok – Liptovský Mikuláš sa 8. marca stal primátor mesta Ružomberok Ľubomír Kubáň. Stalo sa tak na základe štatútu a rokovacieho poriadku rady počas rokovania členov KR na Mestskom […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close