Aj keď sa bitkou dvoch žien zabáva slovenský internet, následky mohli byť veľmi vážne. ⬇️⬇️⬇️ 🔵 Počas piatkovej noci došlo k záp…

Aj keď sa bitkou dvoch žien zabáva slovenský internet, následky mohli byť veľmi vážne. ⬇️⬇️⬇️
🔵 Počas piatkovej noci došlo k zápasu dvoch žien pred barom na Rybnom námestí. Pästnému súboju sa prizeralo niekoľko desiatok divákov. Žiaden z nich neprivolal Polícia SR – Bratislavský kraj a ani Mestská polícia Bratislava.
🔵 Na prvý pohľad išlo možno o bizarnú scénu, ktorá by si našla miesto skôr v nekvalitnej komédii ako v reálnom svete, ale následky mohli byť aj tak veľmi tragické.
🔵 Radi by sme, preto apelovali na ľudí, aby mobilné telefóny využili na kontaktovanie mestskej polície. V Starom Meste máme priemerný čas dojazdu do troch minút. Často sme na mieste výrazne skôr. V pohotovosti máme policajtky a policajtov z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie a samozrejme aj z Okresného veliteľstva Bratislava I.
🔵 Prosíme, buďte zodpovední, a ak sa stanete svedkom podobnej situácie, neváhajte a zavolajte nás prostredníctvom linky 📞159. Môžete tak zachrániť aj život.


STANOVISKO KRAJSKÉHO RIADITEĽSTVA POLICAJNÉHO ZBORU V BRATISLAVE K MEDIALIZOVANÉMU PRÍPADU

👉V priebehu uplynulého víkendu sme na základe novinárskej otázky zaznamenali informáciu o incidente, ku ktorému došlo v nočných hodinách zo dňa 13.05.2022 na 14.05.2022 na Rybnom námestí v centre Bratislavy.
👉Podľa medializovaných informácií tu došlo k fyzickému konfliktu medzi dvomi ženami, ktoré sa fyzicky napadli údermi päsťami a kopmi nôh do oblasti tváre. Fyzický konflikt prebiehal za účasti návštevníkov jedného z nočných podnikov a okoloidúcich osôb. Napriek skutočnosti, že samotnému incidentu sa prizeral väčší počet osôb, sme neprijali na linke 158 žiadne oznámenie. Na miesto preto nemohla byť vyslaná žiadna hliadka Policajného zboru. Informáciu o tomto incidente sme neprijali ani elektronickou formou a rovnako na žiadnom z obvodných oddelení Policajného zboru nebolo prijaté trestné oznámenie súvisiace s uvedeným incidentom. Policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa o uvedenom incidente dozvedeli až v priebehu soboty (14.05.2022) na základe novinárskej otázky.
👉Napriek uvedeným skutočnostiam začali policajti vecne a miestne príslušného útvaru Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I v tejto veci z úradnej povinnosti trestné stíhanie a to konkrétne vo veci trestného činu výtržníctva.
Oficiálne vyjadrenie podniku, ktoré bolo zverejnené na sociálnej sieti a v zmysle ktorého „..bola privolaná polícia a záchranná služba, ktorá sa prípadom a jeho následkami zaoberala“ považujeme za nepravdivé.

Foto📸: www.topky.sk Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🌳🚶‍♀️ Aj Zochova ožije! Okrem iného tu obnovíme podchod, pribudne zeleň, priestor sa stane bezbariérovejším a otvorenejším pre p...

Po máj 16 , 2022
🌳🚶‍♀️ Aj Zochova ožije! Okrem iného tu obnovíme podchod, pribudne zeleň, priestor sa stane bezbariérovejším a otvorenejším pre peších Dôležitý dopravný uzol v centre mesta zrekonštruujeme, vďaka čomu sa toto miesto zmení na bezpečný a komfortný verejný priestor. Na čo sa môžeme tešiť? ✨ Obnovíme povrchy chodníkov, zastávky MHD, podchod […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close