10 MINÚTOVÁ KRÁDEŽ A BICYKEL JE PREČ 😮🚴 POZNÁTE MUŽA NA FOTOGRAFII? NAPÍŠTE NÁM ➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Malacky…

10 MINÚTOVÁ KRÁDEŽ A BICYKEL JE PREČ 😮🚴
POZNÁTE MUŽA NA FOTOGRAFII? NAPÍŠTE NÁM

➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Malacky sa obracajú na verejnosť v súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže, ku ktorému došlo pred supermarketom na Hlavnej ulici v Stupave.

➡️ Podľa doterajších informácií malo ku skutku dôjsť v čase od 12.50 hod do 13.00 hod dňa 25.07.2022 tak, že neznámy páchateľ doposiaľ nezisteným spôsobom a predmetom mal odcudziť zo stojanu na bicykle umiestneným pred supermarketom horský bicykel zn. CUBE sivo-oranžovej farby. Uvedeným bicykel bol uzamknutý lankovým zámkom a pevnú kovovú časť stojanu na bicykle. Neznámy páchateľ odišiel aj s bicyklom na neznáme miesto, čím týmto konaním spôsobil poškodenej škodu vo výške 2300 €.

➡️ V prípade akýchkoľvek informácií o osobe na fotografii alebo skutočnostiach súvisiacich s prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

A post from Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky

Pi sep 23 , 2022
Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close