🩺 SÚŤAŽ MLADÝ ZÁCHRANÁR ODŠTARTUJE UŽ ZAJTRA ✌️ Spolu s Slovenský Červený kríž – Spolu pomôžeme sme pripravili druhý ročník súť…

🩺 SÚŤAŽ MLADÝ ZÁCHRANÁR ODŠTARTUJE UŽ ZAJTRA

✌️ Spolu s Slovenský Červený kríž – Spolu pomôžeme sme pripravili druhý ročník súťaže s názvom Mladý záchranár trnavskej župy.
🧒 Svoje zručnosti v poskytovaní prvej pomoci si porovná viac ako 150 študentov z 26 stredných odborných škôl a gymnázií.
💯 Pre súťažiacich sme pripravili spolu osem stanovíšť, a vy mladých študentov môžete naživo podporiť v priestoroch City arény, Západoslovenské múzeum v Trnave alebo Galéria Jána Koniarka v Trnave / Jan Koniarek Gallery in Trnava.
🏆 Súťaž bude vyhodnotená o 18. hodine pri úrade župy na Starohajskej 10 v Trnave, a to slávnostným odovzdaním putovného pohára trnavského župana víťaznému tímu.

💪 VŠETKÝM SÚŤAŽIACIM PRAJEME VEĽA SÍL A ÚSPECHOV.

#spolutvorimekraj #mladyzachranar


Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PRIDAJTE SA K NÁM Pozrite si pracovné ponuky na Úrade Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti.

Ut jún 21 , 2022
PRIDAJTE SA K NÁM Pozrite si pracovné ponuky na Úrade Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti. 🕵️‍♀️STÁLE POKRAČUJEME V HĽADANÍ NOVÝCH KOLEGÝŇ A KOLEGOV🕵️‍♀️ Dnes by sme vám radi dali do pozornosti ďalšie otvorené pracovné pozície, ktoré na úrade splnomocnenca vznikli v rámci pokračovania národného projektu Participácia – ÚSV […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close