­ččáCOVID automat: Bratislava sa spolu s ─Ćal┼í├şmi okresmi dostala do oran┼żovej farby Pod─ża aktu├ílnych ─Ź├şsel by Bratislava bola aj …

­ččáCOVID automat: Bratislava sa spolu s ─Ćal┼í├şmi okresmi dostala do oran┼żovej farby

Pod─ża aktu├ílnych ─Ź├şsel by Bratislava bola aj ─Źerven├í, ale vzh─żadom na ┼żol├şka (vy┼í┼íiu ako 65 % zao─Źkovanos┼ą druhou d├ívkou vo vekovej kateg├│rii 50+) sa n├ím farba semafora o stupe┼ł zn├ş┼żila.

Ôä╣´ŞĆPre Bratislavu to znamen├í re┼żim OTP, o─Źkovan├ş – testovan├ş – po prekonan├ş, a nezao─Źkovan├ş sa zni┼żuje kapacita pri hromadn├Żch podujatiach, svadb├ích, karoch, bohoslu┼żb├ích, vo fitnesscentr├ích, re┼ítaur├íci├ích, ─Źi obchodoch. V re┼żime kompletne o─Źkovan├ş je to aj na─Ćalej bez obmedzenia. Oran┼żov├í farba zatia─ż neznamen├í ┼żiadne obmedzenie pohybu v exteri├ęri.
V┼íetky platn├ę opatrenia n├íjdete na: https://automat.gov.sk/bratislava

Pokia─ż si budeme m├┤c┼ą uplatni┼ą aj ─Ćal┼íieho ┼żol├şka (75 % zao─Źkovanos┼ą druhou d├ívkou v kateg├│rii 50+), v─Ćaka ktor├ęmu sa n├ím farba semafora bude zni┼żova┼ą a┼ż o dva stupne, potrv├í to e┼íte nieko─żko dn├ş, maxim├ílne v┼íak 4 t├Ż┼żdne, pokia─ż v┼íetci prvoo─Źkovan├ş dostan├║ aj druh├║ d├ívku vakc├şny.

­čĹëPros├şme v├ís o ostra┼żitos┼ą a venovanie primeranej pozornosti platn├Żm hygienick├Żm opatreniam, aby sme nezvy┼íovali riziko prenosu n├íkazy. Chr├í┼łme svoj├şm zodpovedn├Żm spr├ívan├şm seba, svojich bl├şzkych a chr├í┼łme si z├írove┼ł ┼żivot vo svojom meste!


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

REVIEW | ┼áK Slovan Bratislava - M┼áK ┼Żilina | 2:2

Po sep 20 , 2021
­čÄą Samo Mr├íz a Ri┼ío Kri┼żan hodnotili ┼íl├íger kola so ┼Żilinou. Samo Mr├íz a Ri┼ío Kri┼żan hodnotili ┼íl├íger kola so ┼Żilinou, obaja neskr├Żvali sklamanie. Autor spr├ívy, zdroj a foto ┼áK Slovan Bratislava on Facebook

Bleskov├ę spr├ívy