­čÜŞ Detsk├Żch n├ív┼ítevn├şkov testujeme v SND zdarma ­čö┤ Bratislava sa moment├ílne nach├ídza v ─Źervenej farbe v 1. stupni ohrozenia. V zm…

­čÜŞ Detsk├Żch n├ív┼ítevn├şkov testujeme v SND zdarma

­čö┤ Bratislava sa moment├ílne nach├ídza v ─Źervenej farbe v 1. stupni ohrozenia. V zmysle platn├ęho Covid automatu doch├ídza k nieko─żk├Żm zmen├ím, ktor├ę sa dot├Żkaj├║ aj fungovania Slovensk├ęho n├írodn├ęho divadla a v├ís ÔÇô na┼íich dospel├Żch aj detsk├Żch n├ív┼ítevn├şkov.

­čÄş Na n├ív┼íteve divadla sa m├┤┼żu z├║─Źastni┼ą len osoby zao─Źkovan├ę a tie, ktor├ę ochorenie Covid prekonali pred nie viac ako 180 d┼łami.

­čĹë Deti od 2 do 12 rokov, ktor├ę pl├ínuj├║ nav┼ít├şvi┼ą niektor├ę z na┼íich predstaven├ş Lusk├í─Źika, Popolu┼íky alebo Ako sa Lomidrevo stal kr├í─żom, bud├║ na n├ív┼ítevu divadla v zmysle platn├ęho Covid automatu potrebova┼ą platn├Ż AG alebo PCR test.

­čĺş ÔÇ×Aby sme rodi─Źom t├║to situ├íciu ─Źo najviac u─żah─Źili, pon├║kame v┼íetk├Żm detsk├Żm n├ív┼ítevn├şkom so zak├║penou vstupenkou mo┼żnos┼ą otestova┼ą sa pred predstaven├şm priamo u n├ís v SND. Nie je potrebn├ę objedn├íva┼ą sa ani nahlasova┼ą, sta─Ź├ş pr├şs┼ą v dostato─Źnom ─Źasovom predstihu na zvolen├ę predstavenie, absolvova┼ą test a po─Źka┼ą si 20 min├║t na v├Żsledok,ÔÇť hovor├ş gener├ílny riadite─ż SND Matej Drli─Źka.

ÔĆ░ SND poskytne t├║to slu┼żbu zdarma. Testovanie detsk├Żch div├íkov bude dostupn├ę prv├Żkr├ít 4. decembra pred predstaven├şm Lusk├í─Źik a Ako sa Lomidrevo stal kr├í─żom. Testovanie sa za─Źne v┼żdy 1,5 h pred predstaven├şm a ukon─Ź├ş sa polhodinu pred jeho za─Źiatkom.

­čö░Dospel├ş n├ív┼ítevn├şci a deti star┼íie ako 12 rokov sa pri n├ív┼íteve divadla preuk├í┼żu o─Źkovac├şm preukazom alebo dokladom o prekonan├ş ochorenia nie star┼í├şm ako 180 dn├ş.

­čśĚ Dovo─żujeme si v├ís tie┼ż upozorni┼ą na povinnos┼ą ma┼ą pri n├ív┼íteve divadla v interi├ęri prekryt├ę horn├ę d├Żchacie cesty respir├ítorom FFP2. T├íto povinnos┼ą sa t├Żka rovnako dospel├Żch, ako aj detsk├Żch n├ív┼ítevn├şkov.

Ôä╣´ŞĆ V┼íetky potrebn├ę inform├ície n├íjdete na na┼íej webovej str├ínke.

­čÄë Te┼í├şme sa na va┼íu n├ív┼ítevu!

­čôĚ Ilustra─Źn├ę foto Robert Tappert


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Slovensk├ę n├írodn├ę divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Ôä╣´ŞĆ DOBR├ü SPR├üVA PRE CESTUJ├ÜCICH. V utorok 23. novembra vyprav├ş autobusov├Ż dopravca ARRIVA v─Ćaka nov├Żm kolegom o 40 spojov viac a...

Po nov 22 , 2021
Ôä╣´ŞĆ DOBR├ü SPR├üVA PRE CESTUJ├ÜCICH. V utorok 23. novembra vyprav├ş autobusov├Ż dopravca ARRIVA v─Ćaka nov├Żm kolegom o 40 spojov viac ako p├┤vodne pl├ínovali. Ide sa o nasledovn├ę linky: ­čÜî 215 Bratislava-Marianka-Stupava ­čÜî 219 Bratislava-Stupava-Borinka ­čÜî 269 Bratislava-Stupava-Lozorno-Roho┼żn├şk ­čÜî 506 Bratislava-Pezinok-Modra-DolÔÇÖany-Horn├ę Ore┼íany ­čÜî 520 Bratislava-Sv├Ąt├Ż Jur-Pezinok ­čÜî 521 Pezinok-Limbach ­čÜî 529 […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

close