🚨AKTUÁLNE: POLICAJTI DOKUMENTUJÚ DOPRAVNÚ NEHODU V DÚBRAVKE 🚨Dnes v čase o 13:45 h došlo k dopravnej nehode električky a dodá…

🚨AKTUÁLNE: POLICAJTI DOKUMENTUJÚ DOPRAVNÚ NEHODU V DÚBRAVKE

🚨Dnes v čase o 13:45 h došlo k dopravnej nehode električky a dodávky na električkovom priecestí M. Sch. Trnavského – Bagarova.

🚨Električka aj dodávka smerovali tým istým smerom, a to od Karlovky do mestskej časti Dúbravka. Presné príčiny ako aj okolnosti, ako k dopravnej nehode došlo sú v súčasnosti v štádiu objasňovania bratislavských dopravných policajtov.

🚨K dôsledku tejto dopravnej nehody došlo k zraneniam vodiča dodávky, ktorý bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie. K zraneniam ostatných osôb nedošlo.
Škoda spôsobená touto dopravnou nehodou bude vyčíslená dodatočne.
Alkohol bol u oboch vodičov na miestne vylúčený.
Električková trať je v súčasnosti uzatvorená obojsmerne.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Anómia 21 - Pozvánka na hru Cena za závisť

Št jún 17 , 2021
𝔻𝕠𝕜𝕒́𝕫̌𝕖𝕥𝕖 𝕤𝕒 𝕥𝕖𝕤̌𝕚𝕥̌ 𝕫 𝕔𝕦𝕕𝕫𝕚𝕖𝕙𝕠 𝕤̌𝕥𝕒𝕤𝕥𝕚𝕒 𝕒 𝕦́𝕤𝕡𝕖𝕔𝕙𝕦❓ Homofóbnu tému vo svojom dramatickom diele Cena za závisť (alebo sedem obrazov stvorenia sveta) spracoval Peter Scherhaufer. Štefan a František tvoria už 30 rokov homosexuálny pár a vychovávajú imaginárneho syna Luciána, tiež gaya. Jedného dňa ich príde navštíviť heterosexuálny brat Františka Jozef, […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close