­čÜŚ Pr├şprava mestsk├ęho regulovan├ęho parkovania v Petr┼żalke ÔÇô Dvory 4 Pripom├şname, ┼że u┼ż len do stredy 4.8. m├íte mo┼żnos┼ą pripomi…

­čÜŚ Pr├şprava mestsk├ęho regulovan├ęho parkovania v Petr┼żalke ÔÇô Dvory 4

Pripom├şname, ┼że u┼ż len do stredy 4.8. m├íte mo┼żnos┼ą pripomienkova┼ą n├í┼í n├ívrh vyzna─Źovania parkovac├şch miest a zjednosmernenia ul├şc v Petr┼żalke, v ─Źasti Dvory 4, kde 1.10. spust├şme mestsk├ę regulovan├ę parkovanie – bratislavsk├Ż parkovac├ş asistent PAAS. V┼íetky va┼íe podnety a postrehy n├ím m├┤┼żete posla┼ą emailom na adresu paas@bratislava.sk do stredy 4.8. do polnoci.

Ôä╣Projekt je zverejnen├Ż aj na na┼íej webstr├ínke https://paas.sk/znacenie-zon/. Budeme radi, ak mo┼żnos┼ą pripomienkova┼ą n├í┼í n├ívrh organiz├ície dopravy vyu┼żijete.

V najbli┼ż┼í├şch d┼łoch v┼íetky pripomienky ob─Źanov zaslan├ę emailom i vyzbieran├ę na osobnom stretnut├ş v Petr┼żalke podrobne vyhodnot├şme a ak to bude mo┼żn├ę, zapracujeme ich do projektu. Za v┼íetky podnety ─Ćakujeme.


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Dorastenci vst├║pili do novej sez├│ny

Ut aug 3 , 2021
Prin├í┼íame v├Żsledky a hodnotenia tr├ęnerov z v├şkendov├Żch z├ípasov na┼íich dorastencov. Na┼íe dorasteneck├ę v├Żbery si zmerali sily s Ko┼íicami. Autor spr├ívy, zdroj a foto ┼áK Slovan Bratislava on Facebook

Mohlo by V├ís zauj├şma┼ą