­čÜŹNa ┼Żelezn├║ studni─Źku bude ka┼żd├║ nede─żu a┼ż do konca augusta prem├íva┼ą cabrio bus ­čÖéTe┼í├şme sa na Va┼íu n├ív┼ítevu! ─Äakujeme Dopravn├Ż…

­čÜŹNa ┼Żelezn├║ studni─Źku bude ka┼żd├║ nede─żu a┼ż do konca augusta prem├íva┼ą cabrio bus ­čÖéTe┼í├şme sa na Va┼íu n├ív┼ítevu!

─Äakujeme Dopravn├Ż podnik Bratislava


UZ╠î TU╠üTO NEDEL╠îU S╠îTARTUJE CABRIO BUS Z PATRO╠üNKY NA Z╠îELEZNU╠ü STUDNIC╠îKU­čî▓­čî│

Ô×í´ŞĆCabrio bus bude prema╠üvat╠î ako posilovy╠ü spoj linky 43 na trase: Patro╠ünka ÔÇô C╠îerveny╠ü most ÔÇôPartiza╠ünska lu╠üka ÔÇô Klepa╠üc╠î ÔÇô Deviaty Mlyn – Z╠îelezna╠ü studnic╠îka a spa╠łt╠î, kaz╠îdy╠üch 40 minu╠üt.

­čÜĆZ Patro╠ünky bude vycha╠üdzat╠î s dvojminu╠ütovy╠üm odstupom, po riadnom spoji na Kac╠îi╠ün.

C╠îi sa chysta╠üte na turistiku­čąż, opekac╠îku­čŹľalebo piknik, zviest╠î sa Cabrio busom budete mo╠éct╠î od 20.06.2021 do 29.08.2021 kaz╠îdu╠ü nedel╠îu.

ԜǴŞĆV pri╠üpade priaznive╠üho poc╠îasia si budete mo╠éct╠î pravidelne vychutnat╠î cestu lesom v autobuse bez strechy a vidiet╠î pri╠ürodu z u╠üplne inej perspekti╠üvy.

Ôä╣´ŞĆ Informa╠üciu c╠îi Cabrio bus vypravi╠üme uverejni╠üme vz╠îdy v sobotu v stories na za╠üklade predpovede poc╠îasia.

#smhdpozelenej Autor spr├ívy a foto Mestsk├ę lesy v Bratislave on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

U┼ż od tejto nedele sa budete m├┤c┼ą dopravi┼ą na ┼Żelezn├║ studni─Źku tak├Żmto "cabrio busom". ­čÜî Prema╠üvat╠î bude od 20. j├║na do 29. aug...

Pi j├║n 18 , 2021
U┼ż od tejto nedele sa budete m├┤c┼ą dopravi┼ą na ┼Żelezn├║ studni─Źku tak├Żmto „cabrio busom“. ­čÜî Prema╠üvat╠î bude od 20. j├║na do 29. augusta ka┼żd├║ nede─żu ako posilovy╠ü spoj linky ─Ź. 43 na trase ­čĹë Patro╠ünka ÔÇô C╠îerveny╠ü most ÔÇô Partiza╠ünska lu╠üka ÔÇô Klepa╠üc╠î ÔÇô Deviaty Mlyn ÔÇô Z╠îelezna╠ü studnic╠îka a […]

Bleskov├ę spr├ívy