🚀👷‍♀️ Spoznajte Rýchle zásahy – riešenia drobných opráv do 72 hodín 👉 www.rychlezasahy.sk

🚀👷‍♀️ Spoznajte Rýchle zásahy – riešenia drobných opráv do 72 hodín
👉 www.rychlezasahy.sk

Niektoré opravy v meste, bohužiaľ, nie je možné zrealizovať zo dňa na deň. No tie, pri ktorých to možné je, chceme robiť ešte efektívnejšie! Práve na to sú tu Rýchle zásahy, teda riešenia drobných opráv na uliciach v správe mesta Bratislava v priebehu 72 hodín. Pracovníci a pracovníčky Magistrátu a Komunálneho podniku každý deň odhaľujú a riešia množstvo rýchlych opráv, no budeme veľmi radi, ak aj vďaka vašej všímavosti, budeme môcť priniesť v čo najkratšom čase ďalšie rýchle, no dôležité zlepšenia vo vašom susedstve.

📍 Ako na to?
1️⃣ Vidíte nedostatok? Odfoťte ho! 📸 – ak ste si všimli napríklad krík, ktorý by potreboval podstrihnúť, alebo neodhrnutý chodník či kôš, ktorý už kypí, prvým krokom je fotka. Prečo? Uľahčuje to identifikáciu podnetu a zároveň potvrdzuje jeho vierohodnosť. Rovnako pomôže, keď je na fotografii vidieť širšie okolie, aby kolegovia nestrácali čas hľadaním a radšej využili čas na čo najrýchlejšie vyriešenie.
2️⃣ Vyplňte krátky formulár na https://bratislava.sk/sk/rychle-zasahy#formular
Tu sa vaša úloha končí.
3️⃣ Následne sa my púšťame do Rýchleho zásahu do 72 hodín 👷‍♀️. Komunálny podnik a ďalšie odborné oddelenia Magistrátu hlavného mesta SR sú na tento podnet pripravené operatívne reagovať a v čo najkratšom možnom čase nedostatky odstrániť.

📍 Aké typy podnetov môžete nahlásiť na riešenie v rámci Rýchlych zásahov?
✅ Trávnaté plochy, ktoré by potrebovali pokosiť
✅ Mladý stromček, ktorému došla voda v zavlažovaccom vaku
✅ Vetvy, ktoré ohrozujú okoloidúcich
✅ Strom, či krík, ktorého vetvy bránia pri ceste vo výhľade
✅ Kvetinový záhon, ktorý by potreboval viac závlahy
✅ Kôš, ktorý kypí, alebo je počmáraný
✅ Chodník, alebo cesta, z ktorej je potrebné odstrániť či už odpad, burinu, alebo iné prekážky
✅ Spadnuté značky, alebo značky, ktoré by potrebovali oživiť farby
✅ Nesvietiaci semafor

Formulár slúži teda práve na tieto typy podnetov, ktoré nevyžadujú komplexnejšie riešenie a ktoré tak dokážeme vďaka nasadeniu našich kolegov a kolegýň vyriešiť do 72 hodín. Pri komplexnejších podnetoch to však, bohužiaľ, nie je možné, no robíme všetko preto, aby bola doba riešenia vždy čo najkratšia. Komplexnejšie podnety môžete nahlasovať napríklad na https://www.odkazprestarostu.sk.

Viac sa dozviete na 👉 www.rychlezasahy.sk

Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🚀👷‍♀️ Spoznajte Rýchle zásahy - riešenia drobných opráv do 72 hodín 👉 www.rychlezasahy.sk

Št sep 2 , 2021
🚀👷‍♀️ Spoznajte Rýchle zásahy – riešenia drobných opráv do 72 hodín 👉 www.rychlezasahy.sk Niektoré opravy v meste, bohužiaľ, nie je možné zrealizovať zo dňa na deň. No tie, pri ktorých to možné je, chceme robiť ešte efektívnejšie! Práve na to sú tu Rýchle zásahy, teda riešenia drobných opráv na uliciach […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close