­čö┤ ZA─î├ŹNA V├ŁSTAVBA VIACPODLA┼ŻN├ëHO PARKOVISKA NA JUHU III ­čö┤ ­čö║ V pondelok 6. j├║na za─Ź├şna dlho o─Źak├ívan├í v├Żstavba viacpodla┼żn├ęho pa…

­čö┤ ZA─î├ŹNA V├ŁSTAVBA VIACPODLA┼ŻN├ëHO PARKOVISKA NA JUHU III ­čö┤

­čö║ V pondelok 6. j├║na za─Ź├şna dlho o─Źak├ívan├í v├Żstavba viacpodla┼żn├ęho parkoviska na Rastislavovej ulici v Poprade na s├şdlisku Juh III.

­čö║ Doba realiz├ície je pl├ínovan├í na 195 kalend├írnych dn├ş. V tomto ─Źase nebude mo┼żn├ę parkovanie na existuj├║com parkovisku. Prem├ívka vozidiel bude ovplyv┼łovan├í v├Żstavbou a d├┤jde aj k ─Źiasto─Źnej uz├ívierke komunik├íci├ş.

­čö║ Preto bude nutn├ę parkova┼ą mimo plochu existuj├║ceho parkoviska, na ktorom bude uveden├í investi─Źn├í akcia prebieha┼ą.
┼Żia─ż, v najbli┼ż┼íom okol├ş nie s├║ mo┼żnosti n├íhradn├ęho parkovania. V├Żstavba n├íhradn├ęho – do─Źasn├ęho parkoviska by bola finan─Źne aj ─Źasovo n├íro─Źn├í a v bl├şzkosti bytov├Żch domov nie je na to ani vhodn├í plocha.

­čö║ Preto navrhujeme obyvate─żom pou┼żi┼ą parkovisko pri viac├║─Źelovej ┼íportovej hale Ar├ęna na Uherovej ulici, pr├şpadne in├ę lokality parkovac├şch pl├┤ch v meste.

­čö║ Pol roka v├Żstavby bude n├íro─Źn├Żm obdob├şm pre dotknut├Żch obyvate─żov, ale ver├şme, ┼że spolo─Źnou spolupr├ícou, trpezlivos┼ąou a s├║─Źinnos┼ąou dospejeme k ├║spe┼ín├ęmu cie─żu a to k zv├Ż┼íeniu parkovacieho komfortu na s├şdlisku. Po ukon─Źen├ş tejto investi─Źnej akcie ur─Źite d├┤jde k z├ísadn├ęmu zlep┼íeniu.

­čö║ Z├írove┼ł upozor┼łujeme u┼ż├şvate─żov zelen├Żch pl├┤ch, parkov a ihriska na zabezpe─Źenie zv├Ż┼íen├ęho dozoru nad de┼ąmi a kontrolu ich pohybu pri hran├ş sa v okol├ş staveniska. Pozor na vlastn├║ bezpe─Źnos┼ą pri prech├ídzan├ş okolo tejto plochy si v┼íak musia da┼ą v┼íetci, vr├ítane dospel├Żch.

­čö║Pros├şme o uvo─żnenie parkoviska od 6.6.2022. Ver├şme v zodpovedn├Ż pr├şstup, aby mesto nemuselo da┼ą odtiahnu┼ą ┼żiadne auto na n├íklady jeho vlastn├şka.


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Poprad – ofici├ílna str├ínka mesta on Facebook

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Chce┼í meni┼ą Ko┼íice k lep┼íiemu? Pozy╠üvame ┼ąa na ─Ćal┼í├ş DESIGN SPRINT! | Ko┼íice 2.0

Št jún 2 , 2022
CHCETE ZMENI┼Ą KO┼áICE K LEP┼áIEMU? ÔťŹ´ŞĆ ZAREGISTRUJTE SA NA DESIGN SPRINT Zapojte sa do kreat├şvneho procesu, v ktorom sa bud├║ h─żada┼ą rie┼íenia pre Kancel├íriu prv├ęho kontaktu Magistr├ítu mesta Ko┼íice. ­čÖî Design Sprint je zameran├Ż na zefekt├şvnenie prv├ęho kontaktu s mestom Ko┼íice. V├ştan├ş s├║ ­čĺ╗ program├ítori, UX dizajn├ęri, market├ęri, projektov├Ż mana┼ż├ęri, […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

close