👊KVÔLI ŠTYROM EURÁM DOSTALA ŽENA PORIADNU BITKU👊 ‼️Netolerujte žiadne prejavy agresivity… Mnohé z jej prejavov súvisia s mani…

👊KVÔLI ŠTYROM EURÁM DOSTALA ŽENA PORIADNU BITKU👊

‼️Netolerujte žiadne prejavy agresivity… Mnohé z jej prejavov súvisia s manipuláciou, môžu byť aj následne racionálne vysvetlené (ospravedlnené) zo strany agresora. Buďte však na pozore!
Agresivita u muža z nižšie uvedeného prípadu vyústila až do napadnutia jeho vlastnej matky…⬇️

👮‍♂️Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ Bratislava IV vzniesol obvinenie 40- ročnému Jurajovi T. z Bratislavy pre zločin ublíženia na zdraví. Za takéto konanie hrozí trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

🚨Podľa doposiaľ zistených informácii mal menovaný dňa 06.06.2021 v čase o 17:30 h v jednom z bytov na Bakošovej ulici v Bratislave fyzicky napadnúť svoju matku. V uvedený deň mal muž vstúpiť do bytového priestoru, pričom mal poškodenú požiadať o štyri eura, nakoľko si potreboval kúpiť cigarety. Poškodená odmietla.. Reakcia na odmietnutie mala vyvolať u obvineného nával agresivity. Následne mal matku viackrát napadnúť zovretými päsťami do rôznych častí tela, ktorá v dôsledku útoku mala spadnúť na zem. Tam jej mal ,,uštedriť“ ešte zopár kopancov. Uvedené agresívne konanie si vyžiadalo lekárske ošetrenie poškodenej ženy.

🚓Opätovne opakujeme , ak vo Vás vyvoláva partnerovo, či iný vzťah s osobou strach o svoj život, či život ďalších osôb, okamžite vyhľadajte pomoc! Nie ste v tom samé, ktoré sa stali obeťami vo vlastnej domácnosti. Choďte na políciu, zdôverte sa svojim blízkym, ktorým dôverujete. Konajte!”

📷: Ilustračná foto


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

👊KVÔLI ŠTYROM EURÁM DOSTALA ŽENA PORIADNU BITKU👊 ‼️Netolerujte žiadne prejavy agresivity... Mnohé z...

St jún 16 , 2021
👊KVÔLI ŠTYROM EURÁM DOSTALA ŽENA PORIADNU BITKU👊 ‼️Netolerujte žiadne prejavy agresivity… Mnohé z jej prejavov súvisia s manipuláciou, môžu byť aj následne racionálne vysvetlené (ospravedlnené) zo strany agresora. Buďte však na pozore! Agresivita u muža z nižšie uvedeného prípadu vyústila až do… More Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Mohlo by Vás zaujímať