­čÉż ┼Że zviera nie je vhodn├Ż dar─Źek (a u┼ż v├┤bec nie prekvapenie) u─Ź├şme verejnos┼ą roky. Rozvahu ┼żiadame od jednotlivcov i spolo─Źnost…

­čÉż ┼Że zviera nie je vhodn├Ż dar─Źek (a u┼ż v├┤bec nie prekvapenie) u─Ź├şme verejnos┼ą roky. Rozvahu ┼żiadame od jednotlivcov i spolo─Źnost├ş.
­čôł Psy dobre funguj├║ aj v reklame (podobne ako deti) a reklama ich z├ímerne pou┼ż├şva – vzbudia pozit├şvnu em├│ciu a dobre pred├ívaj├║.
ÔŁî Ich ne┼żelan├Żm efektom je, ze ─Źasto sp├┤sobuj├║ m├íniu (napr. aj ku konkr├ętnemu plemenu psa). A to nie je dobr├ę, preto┼że to podporuje neuv├í┼żen├ę, impulz├şvne nakupovanie zvierat a ich n├ísledn├ę zbavovanie sa, ke─Ć vyjdu z m├│dy. Z├írove┼ł podporuj├║ neleg├ílnych mno┼żiarov!
ԜŴŞĆ Sme presved─Źen├ş, ┼że aj ke─Ć nemeck├Ż ov─Źiak vo viano─Źnej reklame nemenovanej telekomunika─Źnej firmy pln├ş biznis pl├ín, modern├í firma by mala dopoveda┼ą, ┼że aj ke─Ć vid├şte pekn├║ reklamu, pes nie je vhodn├Ż viano─Źn├Ż dar─Źek. (Tak ako to z rekl├ím pozn├íme: ÔÇ×TOTO DOMA NESK├Ü┼áAJTE!ÔÇť)
­čôú Sloboda zvierat hovor├ş NIE ┼ŻIV├ŁM DAR─îEKOM na Vianoce a po cel├Ż rok. A rovnak├║ spolo─Źensk├║ zodpovednos┼ą o─Źak├ívame od firiem, spolo─Źnost├ş a v┼íetk├Żch zad├ívate─żov rekl├ím.
Ôä╣´ŞĆ Viac o t├ęme v aktu├ílnej TLA─îOVEJ SPR├üVE: https://slobodazvierat.sk/wp-content/uploads/2021/12/TS_Zviera-nema-byt-vianocny-darcek_2021.pdf


Autor správy a foto Sloboda zvierat on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Ikonick├Ż franc├║zsky muzik├íl. Ur─Źite viete, ktor├Ż mysl├şme ­čśü #adventsDNS #divadlonovascena

Po dec 6 , 2021
Ikonick├Ż franc├║zsky muzik├íl. Ur─Źite viete, ktor├Ż mysl├şme ­čśü #adventsDNS #divadlonovascena Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Divadlo Nov├í sc├ęna on Facebook Zdroj Read More