🐾 Že zviera nie je vhodný darček (a už vôbec nie prekvapenie) učíme verejnosť roky. Rozvahu žiadame od jednotlivcov i spoločnost…

🐾 Že zviera nie je vhodný darček (a už vôbec nie prekvapenie) učíme verejnosť roky. Rozvahu žiadame od jednotlivcov i spoločností.
📈 Psy dobre fungujú aj v reklame (podobne ako deti) a reklama ich zámerne používa – vzbudia pozitívnu emóciu a dobre predávajú.
❌ Ich neželaným efektom je, ze často spôsobujú mániu (napr. aj ku konkrétnemu plemenu psa). A to nie je dobré, pretože to podporuje neuvážené, impulzívne nakupovanie zvierat a ich následné zbavovanie sa, keď vyjdu z módy. Zároveň podporujú nelegálnych množiarov!
☑️ Sme presvedčení, že aj keď nemecký ovčiak vo vianočnej reklame nemenovanej telekomunikačnej firmy plní biznis plán, moderná firma by mala dopovedať, že aj keď vidíte peknú reklamu, pes nie je vhodný vianočný darček. (Tak ako to z reklám poznáme: „TOTO DOMA NESKÚŠAJTE!“)
📣 Sloboda zvierat hovorí NIE ŽIVÝM DARČEKOM na Vianoce a po celý rok. A rovnakú spoločenskú zodpovednosť očakávame od firiem, spoločností a všetkých zadávateľov reklám.
ℹ️ Viac o téme v aktuálnej TLAČOVEJ SPRÁVE: https://slobodazvierat.sk/wp-content/uploads/2021/12/TS_Zviera-nema-byt-vianocny-darcek_2021.pdf


Autor správy a foto Sloboda zvierat on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ikonický francúzsky muzikál. Určite viete, ktorý myslíme 😁 #adventsDNS #divadlonovascena

Po dec 6 , 2021
Ikonický francúzsky muzikál. Určite viete, ktorý myslíme 😁 #adventsDNS #divadlonovascena Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo Nová scéna on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close