🏊🤽🏻‍♀️🥽Využite akciu na sezónnu kúpaliskovú permanentku: http://kupaliska.bratislava.sk Zvýhodnená cena permanentky do konca j…

🏊🤽🏻‍♀️🥽Využite akciu na sezónnu kúpaliskovú permanentku: http://kupaliska.bratislava.sk

Zvýhodnená cena permanentky do konca júna je iba 89€ + 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5). Permanentka je ideálnou kúpou pre rodičov s deťmi alebo pre pravidelných návštevníkov kúpaliska a platí na neobmedzený počet vstupov na kúpaliská v správe STaRZ: Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany a Rača.

🎫Akcia za 89€ platí do konca júna. Navyše máte možnosť prikúpiť permanentky za 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5).
👉Už 12. júna otvárame kúpaliská Delfín a Rosnička a v priebehu júna sa postupne pridajú aj ďalšie vo vlastníctve mesta. Tešíme sa na vašu návštevu!


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Júnový program v Zichyho paláci. Sledujte Kultúra v Starom Meste, dejú sa tu veci, tak aby vám niečo neušlo.🙂

Št jún 10 , 2021
Júnový program v Zichyho paláci. Sledujte Kultúra v Starom Meste, dejú sa tu veci, tak aby vám niečo neušlo.🙂 🟡Júnový program v paláci Zichy a na Františkánskej 7 Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More

Mohlo by Vás zaujímať