🏊🤽🏻‍♀️🥽Využite akciu na sezónnu kúpaliskovú permanentku: http://kupaliska.bratislava.sk Zvýhodnená cena permanentky do konca j…

🏊🤽🏻‍♀️🥽Využite akciu na sezónnu kúpaliskovú permanentku: http://kupaliska.bratislava.sk

Zvýhodnená cena permanentky do konca júna je iba 89€ + 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5). Permanentka je ideálnou kúpou pre rodičov s deťmi alebo pre pravidelných návštevníkov kúpaliska a platí na neobmedzený počet vstupov na kúpaliská v správe STaRZ: Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany a Rača.

🎫Akcia za 89€ platí do konca júna. Navyše máte možnosť prikúpiť permanentky za 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5).
👉Už 12. júna otvárame kúpaliská Delfín a Rosnička a v priebehu júna sa postupne pridajú aj ďalšie vo vlastníctve mesta. Tešíme sa na vašu návštevu!


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ivana Mer with I Am Planet "Merge" [Live at Záhrada, Banská Bystrica, Slovakia]

Št jún 10 , 2021
SÚŤAŽ O LÍSTKY NA KONCERT IVANY MER NA NÁDVORÍ MIRBACHOVHO PALÁCA Zapojte sa do súťaže o lístky na koncert Ivany Mer, na nádvorí Mirbachovho paláca, v nedeľu 13. júna 2021 o 16:00. Napíšte nám do komentárov, koncert ktorého interpreta by ste si prišli pozrieť na naše nádvorie a my v […]

Mohlo by Vás zaujímať