🏊🤽🏻‍♀️🥽 Bazény bratislavských letných kúpalísk sa v týchto dňoch postupne napúšťajú vodou a príprava na letnú sezónu je v plnom …

🏊🤽🏻‍♀️🥽 Bazény bratislavských letných kúpalísk sa v týchto dňoch postupne napúšťajú vodou a príprava na letnú sezónu je v plnom prúde. Bratislava po už sprístupnených Zlatých Pieskoch plánuje od 12. júna v závislosti od počasia postupne otvoriť aj všetky ostatné kúpaliská vo vlastníctve mesta – Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany, Rača.

🎫 Vylepšili sme proces online nákupu lístka na https://kupaliska.bratislava.sk

Nová webová stránka ponúka jednoduchý spôsob prehľadávania či platieb. Po zakúpení online lístka obdržíte email s QR kódmi, ktoré sa dajú pri vstupe na kúpalisko ukázať priamo v mobile. Alternatívou je tiež možnosť ich stiahnutia a tlače z formátu PDF.

Držitelia online lístkov majú tiež výhodu v tom, že kúpalisko môžu počas dňa opustiť a vrátiť sa neskôr, prípadne v priebehu dňa navštíviť rôzne kúpaliská. Všetky typy permanentiek sú neprenosné a môže ich využívať iba jedna osoba. Výnimka je pri celodenných lístkoch (3,5€), kedy môže jedna osoba zakúpiť aj viacero lístkov a hromadne ich uplatniť napr. ak ide na kúpalisko s partiou kamarátov.

🎫Na výber sú 4 typy lístkov s možnosťou zakúpenia online:
· celodenný lístok (3,5€)
· permanentka na 10 dní (29€)
· permanentka na 10 dní po 17:00 (19€)
· sezónna permanentka (99€ + 1€ za každé dieťa)

Do ponuky vraciame aj obľúbený zľavnený lístok po 17-tej hodine, ktorý bude možné zakúpiť si cez registračné pokladne priamo na kúpaliskách.

👌 Na Medzinárodný deň detí spúšťame akciu na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu iba 89€ + 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5). Permanentka je ideálnou kúpou pre rodičov s deťmi alebo pre pravidelných návštevníkov kúpaliska a platí na neobmedzený počet vstupov.

Tešíme sa na vašu návštevu!


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Miestna knižnica na Žarnovickej ulici je znova otvorená pre verejnosť. Návštevu knižnice môžete realizovať v jej bežných otvárac...

Ut jún 1 , 2021
Miestna knižnica na Žarnovickej ulici je znova otvorená pre verejnosť. Návštevu knižnice môžete realizovať v jej bežných otváracích hodinách. Prosíme vás o dodržiavanie hygienických nariadení. 🕓 Otváracie hodiny knižnice: Pondelok 10.30 hod. – 18.30 hod. Utorok Administratívny deň Streda 9.00 hod. – 18.30 hod. Štvrtok 9.00 hod. – 18.30 hod. […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close