🏀 STREETBALLOVÝ TURNAJ NA KUCHAJDE 🏀 Milovníci streetballu, pozor! Pozývame vás na ďalší ročník tradičného turnaja Havr1(4) Cup,…

🏀 STREETBALLOVÝ TURNAJ NA KUCHAJDE 🏀
Milovníci streetballu, pozor! Pozývame vás na ďalší ročník tradičného turnaja Havr1(4) Cup, ktorý sa tento rok v s podporou našej mestskej časti Bratislava-Nové Mesto koná aj ako Memoriál Matúša Vršeka.
👉 Súťaž, ktorá sa hrá už od roku 2008, sa bude konať v sobotu 31. júla 2021 od 9.00 h na basketbalovom ihrisku na Kuchajde.
⛹️⛹️‍♀️⛹️‍♂️↔️⛹️‍♂️⛹️⛹️‍♀️ Hrá sa systémom traja na troch. Turnaj je určený pre tímy pozostávajúce z troch až piatich hráčov bez rozdielu veku a pohlavia.
📲 Ak si chcete zahrať aj vy, zaregistrujte svoj tím cez stránku: https://www.facebook.com/events/s/havr14-cup-memorial-matusa-vrs/1900447340133411/, kde nájdete aj ďalšie dôležité informácie o turnaji.
Tešíme sa na vás! 😎👍


Autor správy a foto Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Bratislava – Nové Mesto on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🏗️ Začíname s rekonštrukciou Michalskej veže!

Št júl 22 , 2021
🏗️ Začíname s rekonštrukciou Michalskej veže! Generálna obnova Michalskej veže, vysokej približne 51 metrov, zasiahne celý objekt – samotnú stavbu i všetky jej kamenosochárske a výzdobné prvky, vrátane sochy sv. Michala Archanjela z polovice 18. storočia na vrchole hrotu strechy. Obnovou prejdú aj dva zvony, z ktorých jeden sa bude […]

Mohlo by Vás zaujímať