­čÄü Najkraj┼í├şm dar─Źekom Vianoc nech je aj tento rok stretnutie s najbli┼ż┼í├şmi. ─îo tak stretn├║┼ą sa na predstaveniach ─îinohry, Opery …

­čÄü Najkraj┼í├şm dar─Źekom Vianoc nech je aj tento rok stretnutie s najbli┼ż┼í├şmi. ─îo tak stretn├║┼ą sa na predstaveniach ─îinohry, Opery a Baletu Slovensk├ęho n├írodn├ęho divadla? Venujte svojim bl├şzkym dar─Źekov├ę pouk├í┼żky do Slovensk├ęho n├írodn├ęho divadla.

­čĺî Dar─Źekov├ę pouk├í┼żky v hodnote 20, 35 a 50 eur si m├┤┼żete zak├║pi┼ą online (bit.ly/Darcekova_poukazkaSND) a vytla─Źi┼ą si ich pohodlne doma, pr├şpadne odosla┼ą ─Ćalej ako elektronick├Ż dar─Źek. Dar─Źekov├ę pouk├í┼żky si taktie┼ż viete objedna┼ą na telef├│nnom ─Ź├şsle +421 2 204 72 289 alebo na mailovej adrese rezervacie@snd.sk a n├ísledne si ich vyzdvihn├║┼ą a uhradi┼ą v pokladnici SND. Platnos┼ą pouk├í┼żky je jeden rok.

ÔĆ░ Upozornenie: pokladnica SND po─Źas lockdownu funguje len ako v├Żdajn├ę miesto. Vopred objednan├ę dar─Źekov├ę pouk├í┼żky vyd├ívame len po predch├ídzaj├║cej telefonickej alebo mailovej objedn├ívke. Pokladnica SND ako v├Żdajn├ę miesto je pre v├ís otvoren├í v pracovn├ę dni od 12.00 do 18.00 hodiny.

Ôä╣´ŞĆ Viac inform├íci├ş: https://snd.sk/poukazky

­čÄäM├íme pre v├ís z├í┼żitky cel├Ż rok, nielen na Vianoce!

#SND #102sezona #─îinohraSND #BaletSND #OperaSND #dar─Źekov├ępouk├í┼żky #Vianoce #Vianoce2021


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Slovensk├ę n├írodn├ę divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

V├şkend zatvoren├Żch hran├şc v DNV.

St dec 1 , 2021
­čÄČZ├ü┼ŻITKOV├ë SPOZN├üVANIE ├ÜZEMIA neSLOBODY ­čĽŐV├şkend zatvoren├Żch hran├şc pripom├şna report├í┼ż Dev├şnskonovovesk├í telev├şzia. ─îo pribudne pod mostom Slobody bud├║ci rok v ─Ćal┼íom ro─Źn├şku tohto podujatia? Aj to sa dozviete tu ÔťĘ Autor spr├ívy a foto Dev├şnska Nov├í Ves – ofici├ílna str├ínka on Facebook Zdroj Dev├şnska Nov├í Ves – ofici├ílna str├ínka on Facebook

Bleskov├ę spr├ívy