🎁 Čarovná divadelná krabička

🎁 Predstavujeme vám naše divadelné prekvapenie pre deti!

Je ním čarovná divadelná krabička, ktorá obsahuje kartovú hru Čierny Peter, detský divadelný pas a ceruzku s motívom Luskáčika.

🃏 Kartová hra Čierny Peter obsahuje 33 ilustrovaných kariet, ktoré pestro a nápadito zobrazujú hlavných hrdinov všetkých našich rodinných predstavení. Ich autorkou je mladá talentovaná výtvarníčka Hedviga Gutierrez.

🎭 Detský divadelný pas bude pre najmenších divákov ich novým osobným sprievodcom čarovným svetom divadla. Deti sa vďaka nemu zoznámia s troma umeleckými súbormi a nájdu v ňom aj prehľad všetkých detských a rodinných inscenácií SND, ako aj množstvo tvorivých úloh. Vypĺňať ich budú môcť ceruzkou s motívom Luskáčika, ktorá je súčasťou každej krabičky.

✨ Za každé navštívené predstavenie od nás deti získajú do svojho pasu nálepku. Každý, kto nazbiera všetkých 10 nálepiek a dá nám o tom vedieť na uvedenej emailovej adrese, môže od nás očakávať veľké divadelné prekvapenie.

🎨 Čarovnú divadelnú krabičku pre vás pripravil trojčlenný tím tvorcov – grafická dizajnérka Katarína Balážiková, ilustrátorka Hedviga Gutierrez a kreatívne úlohy a sprievodcu predstaveniami pre deti pripravil tanečník Henrich Gibala.


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

KONCOROČNÉ VYDANIE ČASOPISU OBRANA 📖 🪖 Posledný mesiac v roku 2021 so sebou prináša aj záverečné vydanie 29. ročníka rezortného...

St dec 22 , 2021
KONCOROČNÉ VYDANIE ČASOPISU OBRANA 📖 🪖 Posledný mesiac v roku 2021 so sebou prináša aj záverečné vydanie 29. ročníka rezortného mesačníka OBRANA, ktoré je opäť plné zaujímavých tém a informácií z vojenskej oblasti. ℹ️ V decembrovom čísle prinášame napríklad rozsiahly rozhovor s ministrom Jaroslavom Naďom, pohľad na duchovnú službu v […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close