­čů┐´ŞĆVodi─Źi pozor, od dne┼ín├ęho d┼ła je PAAS spusten├Ż u┼ż aj v Starom Meste. Bratislavsk├Ż parkovac├ş asistent PAAS sa roz┼íiruje o ─Ćal┼í…

­čů┐´ŞĆVodi─Źi pozor, od dne┼ín├ęho d┼ła je PAAS spusten├Ż u┼ż aj v Starom Meste.

Bratislavsk├Ż parkovac├ş asistent PAAS sa roz┼íiruje o ─Ćal┼íiu z├│nu. Po zaveden├ş regul├ície v niektor├Żch lokalit├ích Nov├ęho Mesta, Ra─Źe, Petr┼żalky a Ru┼żinova, sa regulovan├ę parkovanie a jeho kontrola sp├║┼í┼ąa aj v ─Źasti Hlavn├í stanica ÔÇô Blument├íl.

V oblastiach, kde plat├ş regulovan├ę parkovanie je mo┼żn├ę parkova┼ą v├Żlu─Źne na vyzna─Źen├Żch parkovac├şch miestach, resp. v parkovac├şch p├ísoch. Parkovanie mimo nich nie je povolen├ę.

­čĹëRezidenti z├│ny v nej bud├║ parkova┼ą na z├íklade svojej platnej rezidentskej parkovacej karty neobmedzene a bez ─Ćal┼íieho poplatku.

­čĹëNerezidenti bud├║ v ─Źase regul├ície plati┼ą: v pracovn├ę dni v ─Źase 8:00 – 24:00 = 1,50 alebo 2,00 eur/hod v z├ívislosti od konkr├ętnej ulice. Zoznam ul├şc spadaj├║cich do tejto regulovanej z├│ny n├íjdete na https://paas.sk/stare-mesto/.

Poplatok za parkovanie je mo┼żn├ę uhradi┼ą cez mobiln├ę aplik├ície­čô▒ (zoznam aplik├íci├ş: https://paas.sk/platba/) alebo u parkovac├şch asistentov­čžŹÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čžŹÔÇŹÔÖé´ŞĆ priamo v ter├ęne.

Hodinov├í sadzba m├í odradi┼ą ─żud├ş, ktor├ş v lokalite neb├Żvaj├║, od dlhodob├ęho parkovania v z├│ne, napr. kv├┤li doch├ídzaniu do pr├íce alebo za slu┼żbami a naopak ponecha┼ą rezidentom viac vo─żn├Żch parkovac├şch miest v bl├şzkosti ich bytov.

Virtu├ílnu rezidentsk├║ kartu PAAS je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą si online na www.paas.sk. Na tomto webe n├íjdete aj inform├ície o jednotliv├Żch typoch kariet, pravidl├ích regulovan├ęho parkovania ako aj n├ívod k registr├ícii.


Autor spr├ívy a foto Mestsk├í pol├şcia Bratislava on Facebook Zdroj Mestsk├í pol├şcia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Publik├ícia o Ivanovi Chod├íkovi u┼ż v predaji

St máj 25 , 2022
Obdobie medzi sez├│nami si m├┤┼żete spr├şjemni┼ą ─Ź├ştan├şm najnov┼íej publik├ície z ed├şcie Belas├ę legendy. V porad├ş trin├ísta kniha z tejto ed├şcie opisuje ┼żivot a kari├ęru legend├írneho Ivana Chod├íka, ktor├Ż bol ve─żkou osobnos┼ąou nielen po futbalovej str├ínke. Publik├íciu o Ivanovi Chod├íkovi si u┼ż m├┤┼żete zak├║pi┼ą online vo fanshope a v dobr├Żch kn├şhkupectv├ích. […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

close