🅿️ Už o dva týždne spúšťame systém regulovaného parkovania PAAS v Starom Meste v časti Hlavná stanica – Blumentál V stredu 25.5…

🅿️ Už o dva týždne spúšťame systém regulovaného parkovania PAAS v Starom Meste v časti Hlavná stanica – Blumentál

V stredu 25.5.2022 sa systém regulovaného parkovania PAAS rozšíri o ďalšiu zónu, po Rači, Novom Meste, Petržalke a Ružinove sa pridáva aj Staré Mesto v časti Hlavná stanica – Blumentál.

Ako sa bude po novom v tejto časti Starého Mesta parkovať?

👉 Parkovanie bude možné len na vyznačených parkovacích miestach a v parkovacích pásoch, ktoré v týchto dňoch kolegovia v teréne značia.
👉 Rezidenti budú môcť parkovať s rezidentskou kartou v celej zóne neobmedzene a bez ďalšieho poplatku. Rezidentskú parkovaciu kartu je možné zakúpiť jednoducho online cez www.paas.sk alebo na niektorom z klientskych miest https://paas.sk/kontakt/
👉 Nerezidenti budú v pracovné dni v čase 8:00-24:00 platiť za parkovanie podľa hodinovej sadzby 1,50 alebo 2 eur/hod.
👉 Na úsekoch parkovania, kde je sadzba 1,50 môžu obyvatelia s trvalým pobytom kdekoľvek v Bratislave využiť na parkovanie bonusovú kartu, s ktorou parkujú každý deň 2 hodiny zdarma. Zoznam ulíc v zóne aj s tarifou nájdete na mape https://paas.sk/mapa-zon/ a tarifa tiež bude uvedená na informačných tabuliach v uliciach.
👉 Parkovné je možné uhradiť cez mobilné aplikácie, v súčasnosti je zapojených už 5 aplikácií. Niektoré z aplikácií je možné používať aj cez PC webové rozhranie. Zoznam aktuálnych aplikácií nájdete na: https://paas.sk/platba/ Ďalšou možnosťou bude úhrada parkovného u parkovacích asistentov v teréne, pripravujeme tiež možnosť úhrady v partnerských prevádzkach a postupne pribudnú aj parkomaty.
👉 Kontrola parkovania bude prebiehať cez objektívnu zodpovednosť, pri parkovaní mimo vyznačeného miesta alebo bez oprávnenia (parkovacej karty alebo zaplateného parkovného) dostane držiteľ vozidla upozornenie a pokutu poštou.

V prípade akýchkoľvek otázok či problémoch s registráciou Vám radi poradia a pomôžu naše kolegyne a kolegovia na klientskych miestach, kontaktovať ich môžete aj na infolinke 0800 222 888 alebo písomne cez kontaktný formulár na stránke www.paas.sk


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

A post from Farnosť Svätej rodiny (BA-Petržalka II.)

St máj 11 , 2022
Autor správy a foto Farnosť Svätej rodiny (BA-Petržalka II.) on Facebook
close